31.10.2019 13:13

Ozzy Osbourne opowiedział o wypadku. Muzyk myślał, że umiera

W najnowszym wywiadzie, którego Ozzy udzielił dla Daily Mail, artysta przyznał, że po upadku myślał, że już nie wstanie. Muzyk miał wrażenie, że umiera.

Ozzy Osbourne
fot. Ozzy Osbourne on stopping his excesses and why this world tour will be his last | ITV News/YouTube

Na początku 2019 roku Ozzy Osbourne przeszedł poważny wypadek. Artysta upadł i uszkodził sobie kręgi szyjne. Książę Ciemności musiał przejść operację, z której żartował później, że ma więcej śrub w szyi niż jego samochód. Lider Black Sabbath niechętnie spędza czas w domu i przyznaje, że chciałby już wrócić na scenę. W końcu rozpoczął współpracę z Post Malonem, z którym nagrał piosenkę. W ostatnim wywiadzie, którego artysta udzielił dla Daily Mail, w którym opowiedział nieco więcej na temat wypadku.

Ozzy Osbourne opowiedział o wypadku. Muzyk myślał, że umiera

Ozzy w rozmowie przyznał również, że się bał. Okazało się, że muzyk myślał, że umiera. Myślał, że nie ma już nadziei na powrót do zdrowia:

"

Poszedłem do łazienki, straciłem równowagę i wylądowałem na podłodze twarzą do kafelek. Zobaczyłem białe światło kiedy uderzyłem o ziemię i pomyślałem: "No i się doczekałeś". Wiedziałem, że nie jest dobrze, myślałem, że jestem sparaliżowany więc bardzo spokojnie powiedziałem mojej żonie, że nie mogę się ruszyć, że coś zrobiłem sobie w szyję i żeby zadzwoniła po karetkę. "

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Żona Ozzy'ego Osbourne'a zdradziła datę premiery najnowszej płyty męża

Ozzy dodał, że od czasu wypadku ból mu ciągle towarzyszył:

"

Przez pierwsze pół roku byłem w agonii. Zarzucałem Sharon, że nie mówi mi prawdy. Pytałem, czy umieram. Myślałem, że jestem śmiertelnie chory, poprawa była tak powolna. Teraz jest coraz lepiej, jestem po operacji, pielęgniarka zapytała mnie w skali od jeden do dziesięciu, jak bardzo mnie boli. Wykrzyknąłem "55". Pół roku porannej pobudki i tego, że nie jesteś w stanie się ruszyć to nędzna egzystencja. "

Sharon Osbourne w ostatnim wywiadzie wyznała, że najnowsza płyta Ozzy'ego pojawi się już w styczniu 2020 roku. To będzie jego najnowsze solowe wydawnictwo od czasu "Scream". Album został wydany w 2010 roku.

Zobacz także: Ozzy Osbourne żałuje, że Black Sabbath zagrał pożegnalną trasę bez Billa Warda

Tagi: Ozzy Osbourne