Ozzy Osbourne po raz kolejny odwołał trasę koncertową. Znowu ma problemy zdrowotne

18.02.2020 10:36
Ozzy Osbourne po raz kolejny odwołał trasę koncertową. Znowu ma problemy zdrowotne Fot. Allen J. Schaben/Polaris Images/East News

Książę Ciemności ogłosił odwołanie trasy koncertowej "No More Tours 2", która pierwotnie była planowana na 2018 rok. Niestety, Ozzy ponownie ma problemy zdrowotne.

Ozzy Osbourne postanowił odwołać amerykańską odnogę trasy koncertowej "No More Tours 2". Wszystko przez serie problemów zdrowotnych, które wciąż dotykają wokalistę na przestrzeni ostatnich kilku lat. Artysta opublikował na mediach społecznościowych oświadczenie, w którym wyjaśnił całą sytuację.

Ozzy Osbourne znów odwołuje koncert

Ozzy przyznał, że zamiast koncertowania, woli skupić się na swoim zdrowiu i leczeniu:

Dziękuję wszystkim, którzy byli cierpliwi, bo miałem ch*jowy rok. Niestety, do kwietnia nie dam rady polecieć do Szwajcarii na zabieg, a samo leczenie będzie trwało około 8 tygodni. 

Przeczytaj także

Artysta stwierdził, że nie chce zaczynać trasy koncertowej, a potem odwoływać wydarzeń na ostatni moment. Uznał, że byłoby to "niefair wobec fanów". Woli, by mogli teraz poprosić o zwrot pieniędzy i przyszli na koncerty za kilka miesięcy, kiedy już uda mu się wrócić do formy. Muzyk dodał, że osoby, które kupiły bilety na "No More Tours 2" będą mogli kupić wejściówki na kolejną trasę jako pierwsi.

Zwrot pieniędzy jest dostępny w miejscu, gdzie pierwotnie kupiono bilety. Na szczęście problemy zdrowotne Ozzy'ego nie mają wpływu na jego działalność studyjną - już 21 lutego 2020 roku zadebiutuje bowiem jego nowy solowy album, który nosi tytuł "Ordinary Man".

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.