13.12.2018 14:38

Ozzy Osbourne po raz pierwszy usłyszał Mac Sabbath, który parodiuje jego zespół

Wokalista Black Sabbath po raz pierwszy usłyszał i zobaczył grupę, która parodiuje jego zespół. Muzycy przebierają się za postacie z fast foodów i wykonują specyficzne covery ekipy Osbourne'a.

Ozzy Osbourne i Mac Sabbath
foto: kadr z wideo/Mac Sabbath

Mac Sabbath powstał w 2014 roku i od tego czasu łączy metal z fast foodami. Twórcy mac metalu upodobali sobie dorobek grupy Black Sabbath, który od 4 lat parodiują. Zamiast Księcia Ciemności w roli wokalisty zespołu zobaczymy Ronalda Osbourne'a, riffy Iommiego naśladuje przebrany za kanapkę Mayor McCheese, za bas chwycił fioletowy Grimace, a za bębnami usiadł Hamburglar. Muzycy przerabiają znane hity Black Sabbath na tematykę spożywczą. "Iron Man" w ich wykonaniu to "Frying Pan" czyli "Patelnia", na której podczas występów Ronald Osbourne przygotowuje smażonego nietoperza. Z kolei "Sweet Leaf" w repertuarze Mac Sabbath zajął "Sweet Beef", czyli numer który na pewno nie polubi żaden wegetarianin.

Ozzy Osbourne zareagował na parodię Mac Sabbath

Nic dziwnego, że fakt istnienia tak osobliwego zjawiska, jakim niewątpliwie jest Mac Sabbath wreszcie musiał dotrzeć do Ozzy'ego. Syn muzyka, Jack zrobił mu niespodziankę i zaaranżował prywatny koncert zespołu. Wprowadził Księcia Ciemności do sali, w której czekali muzycy, ukryci za kotarą, którą równie dobrze mogłaby zawisnąć w McDonaldzie. Gdy Ozzy usiadł już wygodnie na kanapie, zaczęło się show. Zdezorientowany na początku wokalista Black Sabbath, widząc co dzieje się na scenie od razu się rozluźnił, zaczął śmiać w głos, a na koniec pozytywnie skomentował występ:

"

To było naprawdę zabawne. Jeśli nie możecie znieść zbyt długiego śmiechu, to lepiej ich nie słuchajcie. "

Joanna Chojnacka
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele Black Sabbath