20.12.2019 11:44

Ozzy Osbourne pokazał swoje życie w 1979 roku w klipie do "Under The Graveyard"

Zobaczcie, jak aktor Jack Kilmer wypadł w roli Ozzy'ego Osbourne'a.

Nowy klip Ozzy'ego Osbourne's
foto: kadr z wideo

W listopadzie 2019 Ozzy Osbourne opublikował pierwszy od 9 lat singiel "Under The Graveyard" zapowiadający nowy album. Miesiąc po premierze otrzymaliśmy teledysk, w którym pokazano Ozzy'ego i Sharon w 1979 rok.

Ozzy Osbourne pokazał klip do "Under The Graveyard" [WIDEO]

Za reżyserię teledysku odpowiedzialny jest Jonas Åkerlund, który wcześniej stworzył klipy do piosenek Osbourne'a "Let Me Hear You Scream" i "Gets Me Through". Do "Under The Graveyard" powstał teledysk przypominający dokument. Ozzy'ego zagrał Jack Kilmer, zaś w Sharon Osbourne wcieliła się Jessica Barden. W klipie widzimy, jak Ozzy stacza się na dno - pije, ćpa i nie zamierza się zatrzymać. W końcu z odsieczą przybywa Sharon, która walczy z jego nałogami. Na koniec klipu pokazano zdjęcie ze ślubu pary - czyżby Ozzy chciał odkupić swoje winy? Przypomnijmy, że w 2016 para przeżywała kryzys, bo na jaw wyszedł romans Ozzy'ego ze słynną fryzjerką gwiazd.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wystąpił z Post Malonem na American Music Awards [WIDEO]

Na początku 2020 Ozzy wyda album "Ordinary Man". Oprócz "Under The Graveyard" usłyszymy na płycie singiel "Straight To Hell", w którym pojawił się również Slash. Zaskoczeniem dla fanów był na pewno utwór "Take What You Want" nagrany z Postem Malonem, który stał się sporym hitem.

Zobacz także: Ozzy Osbourne i Marilyn Manson wybierają się na wspólną trasę

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne