Ozzy Osbourne stwierdził, że gdy zawali mu się kariera, będzie żył pod mostem i pił darmową colę

28.08.2019 16:14
Ozzy Osbourne stwierdził, że gdy zawali mu się kariera, będzie żył pod mostem i pił darmową colę Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

W jednym z ostatnich wywiadów wokalista Black Sabbath zdradził, jaki jest jego plan B na życie. Sprawdź, co tym razem wymyślił Ozzy Osbourne.

Podczas ostatniej audycji Ozzy’s Boneyard, wokalista Black Sabbath odpowiadał na pytania Billy'ego Morrisona, gitarzysty The Cult. Muzycy rozmawiali między innymi o swoich problemach zdrowotnych, których doświadczyli w tym roku. Osbourne był zmuszony do odwołania planów na 2019 rok przez nieszczęśliwy wypadek, z kolei Morrison jesienią złamał przedramię, co dla gitarzysty oznaczało długi proces rekonwalescencji. 

Ozzy Osbourne o swoim planie B na życie

Ozzy wspomina, że uszkodzenie szyi było dla niego strasznym przeżyciem.

Leżałem na ziemi i się nie ruszałem, żeby niczego bardziej nie spier*olić. Sharon spytała mnie, co robię. Była druga nad ranem. Odpowiedziałem, że chyba złamałem kark. Stwierdziła, że bredzę i mam wracać do łóżka. Jednak, kiedy poprosiłem, żeby zadzwoniła po karetkę - zrobiła to.

Przeczytaj także

Książę Ciemności przyznał, że 2019 rok dał mu w kość. Wyznał, że nienawidzi, kiedy coś spowalnia jego pracę.

Znasz mnie, mam grypę i dwa dni później wracam na scenę. Tym razem miałem tyle wolnego czasu, że zacząłem myśleć, że skończy mi się kasa, żona ode mnie odejdzie, a dzieci nie będą chciały mnie widzieć.

Prowadzący zaczął żartować z niedorzecznych myśli Osbourne'a. Muzycy wspólnie stwierdzili, że mają świetny plan B. Jeśli wszystko szlag trafi, zamieszkają pod mostem, będą pili colę z automatu, żywili się do końca życia za darmo w Chipotle i jakoś to będzie.

Oby nie musieli wcielać tych planów w życie, chociaż wcale nie brzmią tak źle.

Zobacz też: Ozzy Osbourne wyjawił, którego ze swoich albumów nie cierpi 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.