06.03.2020 12:21

Ozzy Osbourne szczerze wyznał, czy powróci na scenę. Jak się czuje wokalista?

Ozzy Osborune zdradził w wywiadzie, jakie są szanse, że muzyk wróci na scenę. Jaki jest stan zdrowia wokalisty? 

Ozzy Osbourne
foto: Andrzej Banas/Polska Press/East News

Fani Ozzy'ego Osbourne'a z zapartym tchem śledzą jego wpisy w mediach społecznościowych i wywiady. Muzyk wydał ostatnio swój kolejny album solowy, który okazał się sukcesem, jednak nie oznacza to jego problemów zdrowotnych. Niestety organizm Księcia Ciemności nieco odmówił mu posłuszeństwa w 2019 roku, dlatego muzyk musiał przełożyć trasę koncertową. Kiedy fani ucieszyli się, że artysta wychodzi na prostą i zaczął lepiej nowy rok, Osbourne ogłosił, że po raz kolejny musi odwołać koncerty.

Ozzy Osbourne wróci na scenę?

W jednym z wywiadów żona wokalisty opowiedziała, że ponowne przełożenie trasy było konieczne. Ozzy w tym czasie musi udać się do Szwajcarii i oddać się w ręce specjalistom, aby pokonać dolegliwości. Muzyk przechodzi rehabilitację po wypadku oraz zmaga się z chorobą Parkinsona. Artysta pojawił się ostatnio w programie śniadaniowym "Good Morning Britain", gdzie opowiedział więcej na temat swojego samopoczucia. 

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne jest gwiazdą gry "Legend of Ozzy". Można w niej latać Ozzym-nietoperzem

Chociaż odwoływanie tras koncertowych i średnia forma Ozzy'ego nie napawają optymizmem, to wokalista nie traci pogody ducha. Muzyk po raz kolejny podkreślił, jak ważna jest dla niego muzyka.

"

Nie mogę się doczekać powrotu na scenę. Nie jestem gotowy, żeby odłożyć mikrofon. Koncertowanie to mój sens życia. "

Książę Ciemności zdradził również, że niezwykle się stara, żeby wrócić do formy i robi wszystko, co może, żeby jak najszybciej spotkać się z fanami:

"

Ćwiczę, ile się da. Mam trenera pilatesu. Mam masażystów i pielęgniarki, które są dostępne 24 godziny na dobę. Najlepszym lekarstewm byłoby dla mnie granie, a wizja stania na scenie przed publicznością łamie mi serce. "

Ozzy kategorycznie zaprzeczył temu, że nigdy nie wróci już na scenę.

Zobacz też: Jason Momoa jako Ozzy Osbourne. Zobacz kulisy powstania klipu "Scary Little Green Men" 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne