17.09.2019 12:31

Ozzy Osbourne trafił do czołówki listy Billboardu pierwszy raz od 30 lat. Wszystko dzięki współpracy z Post Malonem

Utwór "Take What You Want" znalazł się na wysokiej pozycji Hot 100 Billboardu.

Ozzy Osbourne
foto: IBL / Rex Features/EAST NEWS

Post Malone postanowił zaprosić do współpracy Ozzy'ego Osbourne'a, co zaskoczyło wielu fanów wokalisty Black Sabbath. Panowie połączyli siły w utworze "Take What You Want", w którym pojawił się również Travis Scott. Rockowo-popowa mieszanka z elementami hiphopowymi była szokiem dla wielu fanów Ozzy'ego.

Ozzy Osbourne trafił do czołówki listy Billboardu pierwszy raz od 30 lat. Wszystko dzięki współpracy z Post Malonem

Numer trafił na 3. studyjną płytę Post Malone'a zatytułowaną "Hollywood’s Bleeding", gdzie gościnnie pojawili się również Da Baby, Halsey, Meek Mill i Lil Baby czy SZA. "Take What You Want" bardzo dobrze poradził sobie w notowaniach i zadebiutował na liście Billboard Hot 100 na 8. pozycji. Utwór stał się pierwszą piosenką Ozzy'ego od 30 lat, która trafiła do notowania Hot 100.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne stwierdził, że gdy zawali mu się kariera, będzie żył pod mostem i pił darmową colę

Sam album "Hollywood Bleeding" uplasował się na 1. pozycji listy Billboard 200. Na płycie znalazły się drugi i czwarty najpopularniejszy utwór 2019 roku w Stanach – potrójnie platynowy "Sunflower (Spider-Man: Into the Spider-Verse)" nagrany z Swae Lee oraz "wow.", jak również singiel "Goodbyes" z Young Thug i "Circles", który od premiery zdążył zgromadzić ponad 25 mln wyświetleń na YouTube/VEVO.

Zobacz także: Ozzy Osbourne wyjawił, którego ze swoich albumów nie cierpi 

Ozzy Osbourne pochwalił się, że zakończył prace nad solowym albumem muzyka. Artysta wyznał, że wpadł na pomysł albumu zaraz po nagraniu właśnie "Take What You Want". Współpraca z młodym muzykiem wyzwoliła w nim nowe pokłady kreatywności. 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne