Ozzy Osbourne trafił do szpitala. Miał operację

Kamil Kacperski
07.10.2018 12:05
Ozzy Osbourne trafił do szpitala. Miał operację Fot. Splash News/EAST NEWS

Muzyk trafił do szpitala 6 października 2018 roku późnym wieczorem. Jego życiu na szczęście nic nie zagraża. Osbourne musiał przerwać swoją trasę koncertową.

Na Facebooku wokalisty pojawiła się informacja, iż Ozzy musiał przełożyć jeden z koncertów z powodu nagłej choroby. Koncert miał się odbyć 6 października 2018 roku w Mountain View w Kalifornii. Show odbędzie się już 16 października, nie wiadomo jednak kto wystąpi w roli supportu. 

Na szczęście muzykowi nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Według informacji udostępnionych przez managment artysty, Ozzy'ego dopadła infekcja, która zaatakowała jego rękę. Sprawa była na tyle poważna, że kończynę należało operować. Mężczyzna spędzi w szpitalu następnych kilka dni, gdzie jego sytuację będą monitorowali lekarze:

Wokalista trafił do szpitala z powodu infekcji, która wymagała operacji na jego ręce (sobota, 6 października 2018 roku). Osbourne spędzi kilka dni w szpitalu Cedars-Sinai w Los Angeles, gdzie lekarze będą monitorowali jego infekcję.

Ozzy Osbourne trafił do szpitala

Kilka godzin po ogłoszeniu informacji, że Ozzy trafił do szpitala, na jego Facebooku pojawiła się aktualizacja sprawy. Mężczyzna żyje i ma się dobrze - na zdjęciu udostępnionym na jego profilu widzimy Ozzy'ego rozkoszującego się lodami. W podpisie możemy przeczytać, że Osbourne „czuje się lepiej, a lody mu pomagają”:

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia panie Osbourne!

Ozzy w Polsce w 2018 roku

26 czerwca 2018 odbył się kolejny Impact Festival, którego tym razem gwiazdą był Ozzy Osbourne. Setlista obejmowała aż 15 utworów, co wraz z występami solowymi towarzyszących Ozziemu muzyków, złożyło się na show trwające około półtorej godziny. Repertuar dobrany był przekrojowo i nie zabrakło na nim także evergreenów zespołu Black Sabbath. Więcej o imprezie możecie przeczytać w naszej relacji z Impact Festival 2018.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.