11.09.2014 16:42

Ozzy Osbourne u bram piekieł

Ozzy Osbourne ma plany, które wstrząsną muzycznym światem. Już dziś zaprasza na Hell Gate – imprezę, która odbędzie się… dopiero za rok, w październiku 2015 roku.

Ozzy Osbourne u bram piekieł

Na początku września Ozzy Osbourne założył na Facebooku nową stronę – Hell Gate. Mimo że nie są jeszcze znane żadne szczegóły, w ciągu kilku dni wydarzenie zdążyło polubić prawie 5 tys. osób.

Nowy album…

Fani Ozzy’ego z pewnością ucieszyliby się z kolejnego solowego albumu. W końcu od „Scream” mijają już 4 lata. Nowe wersje starych utworów na mającym wyjść 7 października 2014 roku albumie „Memoirs of a Madman” to niekoniecznie to, na co wszyscy czekają.

Miłośnicy Black Sabbath byliby zachwyceni, gdyby na kolejną płytę kapeli z Osbournem na wokalu nie musieli czekać kolejnych 35 lat, jak to było pomiędzy „Never Say Die!” z 1978 roku i „13” z 2013. Kto by wtedy zniósł widok 100-letniego księcia ciemności szalejącego po scenie?

… czy rockowe show?

Jeśli nie płyta, to co? Amerykańskie portale muzyczne podejrzewają, że Ozzy Osbourne wraz z Universal Studios przygotowuje specjalne show na Halloween. Bilety na spektakle Halloween Horror Nights Hollywood 3D z 2013 roku przygotowane we współpracy z Black Sabbath wyprzedawały się na pniu.

A może trasa koncertowa?

W czerwcu podczas Impact Festival w łódzkiej Atlas Arenie Ozzy obiecywał, że Black Sabbath za rok znów pojawią się w Polsce. Może właśnie w ramach trasy „Hell Gate”? Wkrótce się dowiemy.

Czymkolwiek „Hell Gate” się okaże, do zobaczenia w piekle w październiku 2015!

Urszula Drabińska
Tagi: Ozzy Osbourne Rock News