24.04.2020 15:14

Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"

Ozzy mimo zaawansowanego wieku nie zwalnia. Gwiazdor niedawno znalazł się znów w grupie zainteresowania mainstreamowych mediów - wydał utwór z Post Malone'em, a także nowy krążek.

Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"
foto: Allen J. Schaben/Polaris Images/East News

Ozzy Osbourne na tym jednak nie poprzestał. Teraz do sprzedaży trafiły koszulki z długim rękawem oraz maseczki na twarz, które zawierają bardzo prosty napis "J*bać koronawirusa". Oprócz tego duet zawiera takie same logotypy z nietoperzem, mającym na pyszczku maseczkę ochronną.

Ozzy Osbourne sprzedaje ubrania i maseczki z napisem "J*bać koronawirusa"

Przedmioty trafiły do sprzedaży zaledwie kilka dni po tym, gdy Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała, że według ich badań, koronawirus powstał właśnie w nietoperzach. Niespotykany zbieg okoliczności, prawda?

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także "Crazy Train" Ozzy'ego w wersji jak z horroru. Oto cover wykonany przez Chelsea Wolfe i członków The Dillinger Escape Plan

A tak na serio - do końca ostatniego weekendu kwietnia 2020, na oficjalnej stronie Ozzy'ego można kupić duet koszulka+maseczka, za który przyjdzie nam zapłacić 40 dolarów. Nie jest to zbyt wygórowana cena, jak na limitowany zestaw. Niestety, paczki zaczną być wysyłane dopiero w połowie maja 2020 roku.

ozzy

Niestety, maseczki oferowane na stronie Ozzy'ego nie są zastępstwem dla profesjonalnego, medycznego sprzętu. Sama odzież jest oczywiście zainspirowana niesławnym wypadkiem Ozzy'ego Osbourne'a, który w 1982 roku odgryzł głowę żyjącemu nietoperzowi. Sam Książę Ciemności przyznał, że początkowo myślał, że to jedynie zabawka, dlatego wziął go do ust. Reszta jest historią. 

Dyskografię Ozzy'ego Osbourne'a zamyka wydany w lutym 2020 roku album "Ordinary Man". 

Ozzy Osbourne z córką Kelly
Ozzy Osbourne z córką Kelly
Przeczytaj także Córka Ozzy'ego zachęca do pozostania w domu. Na czym polega akcja #StayHomeForOzzy?

Skorzystacie z oferty Ozzy'ego Osbourne'a?

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne koronawirus