08.11.2019 09:09

Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat i zapowiedział nowy album

Ozzy Osbourne ma obecnie przerwę od koncertowania, ale to nie zatrzymuje muzyka od prac nad nowym albumem. 

Ozzy Osbourne
fot. kadr z wideo Under the Graveyard/Ozzy Osbourne/YouTube

Król Ciemności powraca i to w dobrym stylu. Ze zdrowiem Ozzy'ego nie jest ostatnio najlepiej. Wokalista miał wypadek, w wyniku którego musiał wstrzymać koncerty. To jednak nie powstrzymuje artysty przed komponowaniem i śpiewaniem. Jakiś czas temu muzyk udowodnił to nagrywaniem z Post Malonem, a teraz Ozzy powraca z utworem autorskim. 

Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat. Jak brzmi "Under The Graveyard"?

Na najnowszym albumie pojawi się basista Guns N' Roses, Duff McKagan i perkusista Red Hot Chili Peppers, Chad Smith. Już teraz Ozzy dał nam przedsmak tego, co pojawi się na krążku. Wokalista wydał pierwszego singla od 9 lat. Jak zatem brzmi "Under The Graveyard"?

Blasko
Blasko
Przeczytaj także Basista Ozzy'ego Osbourne'a otrzymał nagrodę od fundacji ratującej koty

Jak podaje NME, praca nad albumem rozpoczęła się od jamowania z muzykami. Ozzy opowiadał, że w ciągu dnia odbywało się jammowanie, a wieczorami rozpoczynała się praca nad piosenkami: 

"

Duff i Chad przychodzili i jamowaliśmy w ciągu dnia i wieczorem pracowaliśmy nad piosenkami. Już wcześniej mówiłem Sharon, że powinienem nagrywać album, ale z tyłu głowy miałem myśl, że nie mam na to siły. Andrew podsunął mi ten pomysł. Mam nadzieję, że ludzie będą tego słuchać i będą się tym cieszyć, bo włożyłem serce i dusze w ten album.  "

Ostatnim wydawnictwem Ozzy'ego był album "Scream". Od tego czasu minęło aż 9 lat. Informację o tym, że Ozzy pracuje nad nową płytą, dowiedzieliśmy się od Sharon Osbourne. Kiedy ukaże się nowy album Króla Ciemności? Narazie wiemy, że płyta ujrzy światło dzienne w styczniu 2020 roku, ale konkretnej daty nie znamy. 

Zobacz także: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą

Tagi: Ozzy Osbourne Black Sabbath