Ozzy Osbourne wyjawił, którego ze swoich albumów nie cierpi

27.08.2019 10:24
Ozzy Osbourne wyjawił, którego ze swoich albumów nie cierpi Fot. Karol Makurat/REPORTER

W jednym z ostatnich wywiadów Ozzy Osbourne przyznał, że nie jest dumny ze wszystkiego, co nagrał. Wyjawił, którego ze swoich albumów nie lubi.

Ozzy Osbourne działa nieprzerywanie w muzycznym świecie od 1968 roku. Wydał dziewięć albumów studyjnych z legendarną grupą Black Sabbath, a od 1980 roku rozwija karierę solową. W 2010 roku wydał dziesiątą płytę swojego projektu. Oprócz tego ma na koncie wiele kompilacji, mini albumów i wydawnictw w wersji live. Muzyk postanowił wydać specjalny box, w którym znajdzie się pełna kolekcja winyli z jego dorobkiem.

Ozzy wyjawił, którego ze swoich albumów nienawidzi

Muzyk w ramach promocji zestawu "See You On The Other Side" porozmawiał z dziennikarzem Rolling Stone o swoich dokonaniach. Muzyk po latach przyznał, że nie jest zadowolony z każdej płyty, którą wydał w przeciągu ostatnich 50 lat. Okazuje się, że Książę Ciemności nie przepada za albumem "The Ultimate Sin".

Wszystko brzmiało tam tak samo. Zero kreatywności. Gdybym mógł zremiksować i ulepszyć jedną płytę ze wszystkich, jakie nagrałem, byłoby to "The Ultimate Sin". 

Przeczytaj także
Przeczytaj także

"The Ultimate Sin" to czwarty album studyjny Ozzy'ego Osbourne'a wydany w 1986 roku. Na płycie znalazł się między innymi popularny utwór "Shot in the Dark". Chociaż Ozzy nie przepada za tym krążkiem, docenili go słuchacze. W maju 1986 roku płyta otrzymała status platyny, na podwójną album czekał do 1994 roku.

Zobacz też: Naukowcy stwierdzili, że Ozzy Osbourne jest mutantem 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.