27.08.2019 10:24

Ozzy Osbourne wyjawił, którego ze swoich albumów nie cierpi

W jednym z ostatnich wywiadów Ozzy Osbourne przyznał, że nie jest dumny ze wszystkiego, co nagrał. Wyjawił, którego ze swoich albumów nie lubi.

Ozzy Osbourne
foto: Karol Makurat/REPORTER

Ozzy Osbourne działa nieprzerywanie w muzycznym świecie od 1968 roku. Wydał dziewięć albumów studyjnych z legendarną grupą Black Sabbath, a od 1980 roku rozwija karierę solową. W 2010 roku wydał dziesiątą płytę swojego projektu. Oprócz tego ma na koncie wiele kompilacji, mini albumów i wydawnictw w wersji live. Muzyk postanowił wydać specjalny box, w którym znajdzie się pełna kolekcja winyli z jego dorobkiem.

Ozzy wyjawił, którego ze swoich albumów nienawidzi

Muzyk w ramach promocji zestawu "See You On The Other Side" porozmawiał z dziennikarzem Rolling Stone o swoich dokonaniach. Muzyk po latach przyznał, że nie jest zadowolony z każdej płyty, którą wydał w przeciągu ostatnich 50 lat. Okazuje się, że Książę Ciemności nie przepada za albumem "The Ultimate Sin".

"

Wszystko brzmiało tam tak samo. Zero kreatywności. Gdybym mógł zremiksować i ulepszyć jedną płytę ze wszystkich, jakie nagrałem, byłoby to "The Ultimate Sin". 

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wyda box ze wszystkimi swoimi winylami. Niektóre z nich od lat są niedostępne
"
Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne wyda box ze wszystkimi swoimi winylami. Niektóre z nich od lat są niedostępne

"The Ultimate Sin" to czwarty album studyjny Ozzy'ego Osbourne'a wydany w 1986 roku. Na płycie znalazł się między innymi popularny utwór "Shot in the Dark". Chociaż Ozzy nie przepada za tym krążkiem, docenili go słuchacze. W maju 1986 roku płyta otrzymała status platyny, na podwójną album czekał do 1994 roku.

Zobacz też: Naukowcy stwierdzili, że Ozzy Osbourne jest mutantem 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne