25.11.2019 10:19

Ozzy Osbourne wystąpił z Post Malonem na American Music Awards [WIDEO]

Ozzy Osbourne i Post Malone doczekali się wspólnego występu na żywo. Muzycy zagrali "Take What You Want" z Travisem Scottem.

Ozzy Osbourne
foto: Rex Features/East News

2019 rok nie był łatwy dla Ozzy'ego Osbourne'a. Muzyk jest znany z tego, że nie lubi odpoczywać, a jego praca jest jednocześnie jego największą pasją bez której nie wyobraża sobie życia. Niestety artysta uległ wypadkowi i musiał przejść poważną operację. Zmusiło go to do dłuższego urlopu, który przerwał, aby nagrać piosenkę z Post Malonem. Dzięki współpracy z młodym muzykiem Książę Ciemności wrócił po latach na szczyt listy Billboardu. 

Ozzy Osbourne wystąpił z Post Malonem i Travisem Scottem

Utwór Post Malone'a "Take What You Want", który został nagrany we współpracy z Ozzym Osbournem oraz Scottem Travisem doczekał się także premierowego wykonania na żywo. Muzycy spotkali się na scenie w ramach gali American Music Awards 2019.

Książę Ciemności idealnie wpasował się w mroczną scenografię, która pojawiła się podczas gali. Artysta w gotyckiej charakteryzacji wyłonił się z płomieni.

Rodzina Osbourne'ów
Rodzina Osbourne'ów
Przeczytaj także Rodzina Osbourne'ów wróci na ekrany? Córka Ozzy'ego ma dobre wieści dla fanów

Ozzy Osbourne wyda nowy solowy album

Po owocnej współpracy z Post Malonem, Ozzy Osbourne podzielił się z fanami dobrą informacją. Muzyk zainspirowany dokonaniami młodszego kolegi zakończył pracę nad swoim kolejnym solowym albumem. Muzyk opublikował już dwa single zapowiadające wydawnictwo. Drugi z nich "Straight To Hell" nagrał z gitarzystą Guns N' Roses - Slashem. Album "Ordinary Man" ma ukazać się na początku 2020 roku.

Zobacz też: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne