08.06.2020 14:34

Ozzy Osbourne wyznał swoją niechęć do poprzednich producentów: "To jeb*ne du*ki"

Książę Ciemności chwali sobie owocną współpracę z producentem Post Malone'a. W porównaniu do jego poprzednich doświadczeń, twórca wypadł świetnie.

Ozzy Osbourne
foto: Andrzej Banas/Polska Press/East News

Ozzy Osbourne nigdy nie przejmował się szczególnie opinią otoczenia i zawsze mówił to, co przyniosła mu na język ślina. Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat producentów, z którymi przyszło mu współpracować przez lata kariery. Okazuje się, że Książę Ciemności nie ma o nich najlepszego zdania.

Ozzy Osbourne niepochlebnie o producentach

W wywiadzie dla Guitar World opowiadał o procesie nagrywania jego ostatniej płyty. Po raz kolejny wspomniał, jak duży udział w materiale miał producent poznany przy okazji współpracy z Post Malonem - Andrew Watt.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne myśli o emeryturze? Jego syn wyznał, kiedy wokalista przestanie występować

Owocna współpraca Ozzy'ego i Watta najwyraźniej wywołała w wokaliście gorzkie refleksje na temat poprzednich producentów, którzy pomagali mu w tworzeniu materiałów. Muzyk nie szczędził słów na ich temat, jednocześnie wychwalając kolegę Post Malone'a.

"

Praca z Andrew była świetna. Niektórzy producenci, z którymi przyszło mi pracować byli jeb*nymi du*kami. Robisz wszystko, co mówią, a oni i tak stoją nad tobą z biczem. Ale Andrew jest inny, jest teraz dla mnie jak brat. Znalazłem przyjaciela na całe życie. "

Równie szczęśliwy z powodu stworzenia krążka "Ordinary Man" jest Watt. Wyznał, że to dla niego wielka rzecz, a jego marzenia się właśnie spełniły.

Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"
Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"
Przeczytaj także Ozzy Osbourne walczy z COVID-19 - sprzedaje maseczki z napisem "j*bać koronawirusa"
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne