10.07.2020 15:41

Ozzy Osbourne z żoną w serii o zjawiskach paranormalnych. Porozmawiają o UFO i nawiedzonych domach

Ozzy i Sharon Osbourne znowu pojawią się wspólnie w serii programów. Tym razem będzie dotyczyła zjawisk paranormalnych. 

Ozzy Sharon Osbourne
foto: MARK RALSTON/AFP/East News

Wielu fanów Ozzy'ego Osbourne'a tęskni za słynny programem telewizyjnym, który od 2002 roku był emitowany na antenie MTV. "Rodzina Osbourne'ów", bo o tej serii mowa pokazywała prywatne życie rodziny Księcia Ciemności. Kamery zainstalowane w domu Osbourne'ów nie opuszczały celebrytów na krok.

Ozzy Osbourne w programie o zjawiskach paranormalnych

Co jakiś czas pojawiają się plotki o rzekomym powrocie programu na ekrany naszych telewizorów. Jednak póki co, znaną heavymetalową rodzinę w okrojonym składzie będziemy mogli zobaczyć w nieco innej produkcji.

Rodzina Osbourne'ów
Rodzina Osbourne'ów
Przeczytaj także Rodzina Osbourne'ów wróci na ekrany? Córka Ozzy'ego ma dobre wieści dla fanów

Wkrótce ruszy całkiem nowa seria Travel Channel z udziałem Ozzy'ego, Sharon i Jacka Osbourne'ów. Będzie zatytułowana "The Osbournes Wants to Believe", a premierowy odcinek zostanie wyemitowany 2 sierpnia 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

Jak czytamy na Variety, program będzie polegał na tym, że Jack Osbourne w każdym odcinku spróbuje przekonać swoich rodziców do prawdziwości szokujących zjawisk paranormalnych. W pierwszym epizodzie syn najpopularniejszego metalowego małżeństwa pokaże Osbourne'om nagrania dotyczące niezidentyfikowanych zwierząt, UFO, poltergeistów oraz nawiedzonych lalek.

Jack przyznaje, że zawsze interesował się takimi ciekawostkami i nie może się doczekać, aby poszerzyć swoją wiedzę w programie:

"

Byłem wielkim fanem "Z Archiwum X". Największym fanem ever. Czytałem wszystkie książki, oglądałem każdy odcinek. Dla mnie to było nerdoweskie hobby, tak samo jak zjawiska paranormalne, UFO i duchy. "

Ozzy Osbourne Kelly Osbourne
Ozzy Osbourne Kelly Osbourne
Przeczytaj także Kelly Osbourne wyznała, że Ozzy jest najlepszym ojcem na świecie
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne