Ozzy Osbourne z żoną w serii o zjawiskach paranormalnych. Porozmawiają o UFO i nawiedzonych domach

10.07.2020 15:41
Ozzy Osbourne z żoną w serii o zjawiskach paranormalnych. Porozmawiają o UFO i nawiedzonych domach Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Ozzy i Sharon Osbourne znowu pojawią się wspólnie w serii programów. Tym razem będzie dotyczyła zjawisk paranormalnych. 

Wielu fanów Ozzy'ego Osbourne'a tęskni za słynny programem telewizyjnym, który od 2002 roku był emitowany na antenie MTV. "Rodzina Osbourne'ów", bo o tej serii mowa pokazywała prywatne życie rodziny Księcia Ciemności. Kamery zainstalowane w domu Osbourne'ów nie opuszczały celebrytów na krok.

Ozzy Osbourne w programie o zjawiskach paranormalnych

Co jakiś czas pojawiają się plotki o rzekomym powrocie programu na ekrany naszych telewizorów. Jednak póki co, znaną heavymetalową rodzinę w okrojonym składzie będziemy mogli zobaczyć w nieco innej produkcji.

Przeczytaj także

Wkrótce ruszy całkiem nowa seria Travel Channel z udziałem Ozzy'ego, Sharon i Jacka Osbourne'ów. Będzie zatytułowana "The Osbournes Wants to Believe", a premierowy odcinek zostanie wyemitowany 2 sierpnia 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

Jak czytamy na Variety, program będzie polegał na tym, że Jack Osbourne w każdym odcinku spróbuje przekonać swoich rodziców do prawdziwości szokujących zjawisk paranormalnych. W pierwszym epizodzie syn najpopularniejszego metalowego małżeństwa pokaże Osbourne'om nagrania dotyczące niezidentyfikowanych zwierząt, UFO, poltergeistów oraz nawiedzonych lalek.

Jack przyznaje, że zawsze interesował się takimi ciekawostkami i nie może się doczekać, aby poszerzyć swoją wiedzę w programie:

Byłem wielkim fanem "Z Archiwum X". Największym fanem ever. Czytałem wszystkie książki, oglądałem każdy odcinek. Dla mnie to było nerdoweskie hobby, tak samo jak zjawiska paranormalne, UFO i duchy.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.