Ozzy Osbourne zakaził się koronawirusem. Sharon Osbourne jest załamana

29.04.2022 16:09
Ozzy Osbourne zakaził się koronawirusem. Sharon Osbourne jest załamana Fot. Rex Features/East News

Świat powoli wraca do normalności po kilkudziesięciu miesiącach pandemii koronawirusa. Niestety, COVID-19 nadal zakaża - ostatnio dopadł Ozzy'ego Osbourne'a.

Ozzy Osbourne ma koronawirusa. Jak się czuje?

Ozzy Osbourne zakaził się wirusem COVID-19. Wiadomość o problemach zdrowotnych wokalisty przekazała jego żona Sharon Osbourne. Prowadząca talk-show i celebrytka wyjawiła w wywiadzie telewizyjnym z brytyjską stacją Talk TV, że jej mąż całkiem niedawno wykonał test na obecność wirusa i ten wyszedł pozytywny. 

Polecamy

Sharon Osbourne zapowiedziała, że zamierza skrócić swój pobyt na Wyspach i natychmiast wróci do USA:

Rozmawiałam z nim przez telefon i wszystko jest z nim OK. Bardzo się o niego martwię. Dwa lata robiliśmy wszystko, aby nie złapał koronawirusa, ale jak to z Ozzym bywa, to musiał go złapać akurat teraz.

Żona Ozzy'ego nie mogła opanować łez w trakcie rozmowy z Talk TV:

Polecamy

Osbourne zapowiedziała również, że spędzi pewnie jakiś tydzień w domu z Ozzym, upewniając się, że ten jest w dobrej kondycji:

Postawienie mojego faceta na nogi zajmie mi pewnie jakiś tydzień. Wtedy też wrócę do programu. Będzie miał robione testy w przyszłym tygodniu.

Sharon Osbourne przeszła koronawirusa w grudniu 2020 roku - wówczas Ozzy jakimś cudem uniknął zarażenia. Sam jednak zmagał się z wieloma innymi problemami zdrowotnymi - wokalista przechodził rehabilitację po upadku ze schodów, zmaga się z chorobą Parkinsona, a w zeszłym roku miał przejść jeszcze operację kręgosłupa.

To na szczęście nie powstrzymało go o pracy i w kwietniu 2022 roku potwierdził, że jego nowy album jest już gotowy. Niestety, na razie artysta nie podzielił się datą premiery, ani szczegółami nowego krążka.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.