22.11.2019 10:01

Ozzy Osbourne zaprezentował nowy utwór z gościnnym udziałem Slasha

Wieloletni wokalista Black Sabbath zaprezentował drugi singiel ze swojej najnowszej solowej płyty. Posłuchaj, jak brzmi utwór "Straight To Hell".

Ozzy Osbourne
foto: Karol Makurat/REPORTER

Ozzy Osbourne po przymusowym urlopie od muzyki powraca do koncertowania oraz tworzenia nowego materiału. Artysta po poważnej operacji zdecydował się zaśpiewać na płycie Post Malone'a, gdzie poznał jego producenta i rozpoczął z nim współpracę. Po chwili nowy solowy album Księcia Ciemności był już gotowy.

Ozzy Osbourne z nowym utworem "Straight To Hell"

Osbourne zaraz po premierze utworu "Take What You Want" z Postem Malonem ogłosił, że wkrótce zaprezentuje swój własny materiał. Po 9 latach przerwy Książe Ciemności podzielił się swoim pierwszym singlem "Under the Graveyard".

Rodzina Osbourne'ów
Rodzina Osbourne'ów
Przeczytaj także Rodzina Osbourne'ów wróci na ekrany? Córka Ozzy'ego ma dobre wieści dla fanów

Tym razem wokalista zaprezentował fanom pierwszy singiel z udziałem gościa. I to nie byle jakiego. Na nowym kawałku "Straight To Hell" słyszymy jednego z najpopularniejszych gitarzystów na świecie - Slasha z Guns N' Roses.

Utwór pojawi się na płycie "Ordinary Man", której premiera została zapowiedziana na początek 2020 roku. Materiał ukaże się pod barwami Epic Records, a w utworach poza Slashem usłyszymy także Duffa McKagana czy Chada Smitha, perkusistę Red Hot Chili Peppers.

Zobacz też: Ozzy Osbourne i Marilyn Manson wybierają się na wspólną trasę. Czy odwiedzą Polskę? 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Slash