07.02.2019 11:30

Ozzy Osbourne znowu trafił do szpitala

Sharon Osbourne poinformowała fanów Ozzy'ego o tym, że muzyk niestety trafił do szpitala z powodu powikłań po grypie.

Ozzy i Sharon Osbourne
foto: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Muzyk nie ma ostatnio szczęścia - w październiku 2018 trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację z powodu infekcji dłoni. Ozzy szybko wrócił do zdrowia, ale niestety w styczniu 2019 pojawiła się kolejna niepokojąca informacja - Ozzy był zmuszony do odwołania europejskiej części trasy No More Tours 2.

Ozzy znowu trafił do szpitala. Sharon poinformowała fanów o jego stanie zdrowia

Lekarze zdiagnozowali u niego zakażenie górnych dróg oddechowych, które mogło doprowadzić nawet do zapalenia płuc. Muzyk nie mógł w takim stanie występować. To nie koniec tej historii, bowiem Ozzy'ego dopadła grypa i 4 lutego 2019 Osbourne trafił do szpitala z powodu powikłań.

Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne
Przeczytaj także Ozzy Osbourne spełnił ostatnie życzenie chorego perkusisty

O stanie męża poinformowała Sharon Osbourne, która postanowiła podziękować wszystkim, którzy wspierają Osbourne'ów w ciężkich chwilach:

"

Jak zapewne część z was słyszała, Ozzy trafił do szpitala z powodu powikłań po grypie. Lekarze uważają, że to najlepszy sposób, żeby szybko wrócić do zdrowia. Dziękuję wszystkim za troskę i wsparcie. "

Jak na razie nie wiadomo, ile czasu Ozzy spędzi w szpitalu. Miejmy nadzieję, że lekarze pomogą mu powrócić do normalnego funkcjonowania. Fani, którzy mają bilety na odwołane koncerty mogą je zachować, bowiem występy mają się odbyć w innych terminach. O nowych datach koncertów fani zostaną poinformowani w najbliższych miesiącach. Ozzy Osbourne ostatni raz zagrał w Polsce podczas Impact Festival 2018 w Krakowie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne