19.06.2015 08:35

Ozzy, Slash, Morello i Butler w jednym zespole

Cztery wielkie nazwiska i jeden koncert. Czekamy na noc, podczas której na scenie swoje siły połączą członkowie Black Sabbath, Rage Against The Machine i Slash.

Ozzy, Slash, Morello i Butler w jednym zespole
foto: East News; Ding zhenjie - Imaginechina/FOTOLINK/East News; Luiz Martinez/Broadimage/East News; 0000554/Reporter/East News

Były gitarzysta Guns N' Roses razem z Ozzym Osbournem, Geezerem Butlerem i Tomem Morello? Tak! Panowie zagrają razem 31 października 2015 roku w Nowym Orleanie w ramach Voodoo Music + Arts Experience.

Za całym przedsięwzięciem stoi Książę Ciemności, który zebrał swoich starych kumpli. Wokalista już pochwalił się światu, że zagra w tak doborowym towarzystwie.

Nie będzie to jedyny występ supergrupy. Panowie planują pojawić się przed publicznością w listopadzie 2015 na japońskiej edycji Ozzfestu. Na dany moment nie mają nazwy i funkcjonują, jako Ozzy Osbourne and Friends. Podczas festiwalu w Azji wypełnia lukę po Black Sabbath, który miał się tam zaprezentować.

W międzyczasie Slashowi tęskni się do grania z Guns N' Roses, uważając, że powrót byłby niezłą zabawą. Geezerowi Butlerowi ten występ może dobrze zrobić, po tym jak muzyk trafił do aresztu po barowej bójce. Przyda mu się chwila zapomnienia.

Tom Morello musi skakać z radości, zwłaszcza, że ceni sobie twórczość wokalisty Black Sabbath, czego dał wyraz robiąc cover jego solowego „Crazy Train”. Sam Ozzy będzie mógł podratować swój budżet po zakupie kosztownego domu i obdarowywaniu dzieci pokaźnymi sumami pieniędzy. 

Zobaczylibyście taki skład na scenie w Polsce?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Slash Tom Morello Geezer Butler