12.06.2016 16:39

Ozzy i Jack Osbournowie w trailerze nowego show

Wokalista grupy Black Sabbath wraz ze swoim synem pojawią się w telewizyjnym programie. W jakich rolach będzie można ich zobaczyć i jak wygląda zwiastun produkcji?

Ozzy i Jack Osbournowie w trailerze nowego show
foto: kadr z wideo

Ozzy Osbourne oraz pochodzący z jego związku z Sharon syn Jack szykują się na nowe telewizyjne show. Ojciec z synem wystąpią wspólnie w programie „Ozzy & Jack's World Detour", który wyprodukuje telewizja History. W programie Ozzy i Jack mają we dwójkę podrożować po całym świecie i odkrywać oraz wyjaśniać najciekawsze historie naszej planety. W ramach show wokalista Black Sabbath i jego syn górę Rurshmore i Stonehange oraz zgłębią tajemnice bitwy o Alamo z 1836 roku. Na razie w planach jest 10 godzinnych odcinków. Premiera pierwszego z nich została zaplanowana na 27 lipca 2016 roku.

Jak w zwiastunie zaprezentowali się przedstawiciele dwóch pokoleń klanu Osbourne'ów?

Artysta jest bardzo zadowolony z faktu, że uda się stworzyć taki program.

"

Wszystko, co nie dotyczy II Wojny Światowej jest dla mnie zagadką. O tym wiem sporo, bo urodziłem się kilka lat później. Ale nie wiem nic na temat tego, co wydarzyło się wcześniej i później. Dlatego właśnie pojedziemy do góry Rushmore, czy wejdziemy do opuszczonych silosów, żeby zobaczyć pocisk LGM-30 Minuteman II. Dla mnie to naprawdę pouczające wyprawy. "

Ozzy Osbourne ma duże doświadczenie telewizyjne. Wraz ze swoją żoną oraz dziećmi - Jackiem i Kelly - w latach 2002-2005 występował w reality show „Rodzina Osbourne'ów”, pokazującym codzienne życie muzyka. Muzyk po latach miał zamiar po raz kolejny wpuścić ekipę telewizyjną do swojego domu, jednak w kwietniu 2015 roku Susan Levison, dyrektor programowa kanału VH1, na którym tym razem wyświetlane miało być show, poinformowała, że realizacja nie dojdzie do skutku.

Z kolei Jack Osbourne wlatach 2005-2009 był m.in. prowadzącym brytyjski program „Jack Osbourne: Maniak adrenaliny”, w którym jego zadaniem było wyruszenie w sześciomiesięczną podróż po świecie. W jednej z serii miał m.in. za zadanie uzyskanie odpowiedniej kondycji psychicznej i fizycznej, aby dać radę wspiąć się na formację skalną El Capitan w dolinie Yosemite, w środkowej Kalifornii.

Nie da się też zaprzeczyć, że w życiu Ozzy'ego w ostatnich momentach dużo się dzieje. Jego żona, Sharon Osbourne, oficjalnie potwierdziła, że rozstaje się z mężem i nakazała mu terapię w w ośrodku leczącym z seksoholizmu. Z kolei córka Kelly Osbourne nawołuje do bojkotu jego kochanki. Mimo tego wokaliście udało się pojawić na ceremonii nadania jego imienia tramwajowi w Birmingham.

Uważacie, że Ozzy i Jack dogadają się na planie show?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele