20.07.2016 09:39

Ozzy i Jack Osbournowie w trailerze programu historycznego

Już wkrótce wystartuje serial, w którym pierwsze skrzypce będą grać wokalista Black Sabbath wraz ze swoim synem. Zobaczcie zapowiedź tego wydarzenia.

Ozzy i Jack Osbournowie w trailerze programu historycznego
foto: kadr z wideo

Myśleliście, że Ozzy Osbourne ma w głowie jedynie czarownice i nietoperze? Wokalista ma słabość do historii, nic więc dziwnego, że zaangażował się w produkcję telewizji History.

27 lipca 2016 roku światło dzienne ujrzy „Ozzy & Jack's World Detour” - program, w którym Osbournowie będą podróżować we dwójkę i poznawać oraz wyjaśniać zagadkowe historie naszej planety. Jak na razie zaplanowano 10 godzinnych odcinków. 

W ramach programu panowie odwiedzili m.in. Stonehenge, Roswell, Nowy Meksyk, Mount Rushmore czy Kubę.

Co rusz pojawiają się kolejne trailery zapowiadające ten serial. Zobaczcie, jak prezentuje się najnowszy:

Również w poprzednich można zauważyć, że w „Ozzy & Jack's World Detour” będzie się sporo działo:

Ozzy przyznał w jednym z wywiadów, że nie zastanawiał się nawet minuty nad tym, czy podjąć wyzwanie i wziąć udział w programie:

"

To jakby umowa między ojcem a synem. Przyszedł do nas i zaczął: „Tato”, a ja na to: „Nic nie mów, moja odpowiedź brzmi - tak”. Zrobię wszystko, uwielbiam go. Gdy jest akurat czas przestoju i on pyta mnie o cokolwiek, mówię: „Pewnie Jack, nie ma problemu”. Potem okazuje się, że to odbywa się w samym środku trasy koncertowej! "

Black Sabbath ogłosił w 2015 roku koniec swojej działalności i zaplanował na 2016 rok pożegnalną trasę „The End”, która rozpoczęła się 20 stycznia 2016 roku w Omaha w Nebrasce. Najbliższy koncert odbędzie się 17 sierpnia 2016 roku w Wantagh w Nowym Jorku.

Co sądzicie o pomyśle, by Ozzy z synem opowiadali o historii w telewizyjnym show?

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele