23.01.2020 17:04

Ozzy i Sharon Osbourne poprowadzą galę Grammy 2020

W niedzielę 26 stycznia 2020 roku odbędzie się 62. uroczysta gala wręczenia nagród Grammy. Wśród prowadzących pojawi się znana rockandrollowa para.

Ozzy i Sharon osbourne
foto: Rex Features/East News

Jedna z najpopularniejszych par muzycznego show biznesu stanie razem na scenie podczas rozdania nagród Grammy 2020. Już w najbliższą niedzielę (26 stycznia) kolejni artyści otrzymają prestiżowe statuetki. Ja się okazuje wśród sław, które poprowadzą imprezę znalazł się Ozzy Osbourne oraz jego małżonka - Sharon.

Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne poprowadzą galę

Nie jest tajemnicą, że Ozzy i Sharon lubią ze sobą pracować, co nie zawsze jest oczywiste w małżeństwach. Jednak rodzina Osbourne'ów nie od dziś potrafi łączyć życie prywatne z zawodowym i wychodzi na tym całkiem nieźle. Doskonałym przykładem może być chociażby bijący rekordy popularności reality show, który zdradzał fanom muzyka, jak wygląda jego życie prywatne. Tym razem Ozzy i Sharon wystąpią wspólnie w roli prezenterów na uroczystości Grammy 2020.

Aerosmith
Aerosmith
Przeczytaj także Perkusista Aerosmith pozwał zespół, bo nie pozwala mu wystąpić na Grammy. Grupa wydała oświadczenie

Sharon zdradziła tę informację podczas jednego z programów talk show "The Talk", który prowadzi. Osbourne zadeklarowała:

"

Jestem bardzo podekscytowana, że wreszcie mogę ogłosić, że wraz z moim mężem będę pełnić rolę prezenterki podczas rozdania nagród Grammy w niedzielę. "

Gala to pewnie także kolejna ulga dla fanów Ozzy'ego, którzy niedawno wstrzymali oddech. Na początku stycznia 2020 portal Radar Online powołując się na swoje źródła informacji zamieścił fake'owego newsa o agonalnym stanie zdrowia wokalisty. Już w niedzielę Książę Ciemności udowodni całemu światu, że nigdzie się nie wybiera i trzyma w pionie całkiem nieźle. 

Zobacz też: Szefowa Grammy zawieszona po zgłoszeniu molestowania i nieprawidłowości w głosowaniu 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne