Ozzy i Sharon nienawidzą Trumpa, bo ten bezprawnie używa muzyki Osbourne'a

28.06.2019 11:45
Ozzy i Sharon nienawidzą Trumpa, bo ten bezprawnie używa muzyki Osbourne'a Fot. Matrix Media Group/face to face/East News

Wokalista i jego żona wydali oficjalne oświadczenie, w którym zażyczyli sobie, by obecny prezydent USA zaprzestał używania muzyki Osbourne'a w filmach dotyczących jego kampanii prezydenckiej.

Miłościwie panujący prezydent Donald J. Trump użył utworu "Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a. Wszystko po to, by wyśmiać wpadkę techniczną, do której doszło podczas debaty Demokratów w czwartek 27 czerwca 2019 roku. Wideo pojawiło się na oficjalnym Twitterze prezydenta, co wywołało wściekłość żony legendarnego wokalisty, czyli Sharon Osbourne. Menadżerka Ozzy'ego wydała oficjalne oświadczenie, pod którym podpisał się również i sam Książę Ciemności.

Donald Trump wywołał wściekłość u Ozzy'ego i Sharon

Trump wyśmiał NBC i MSNBC za problemy z audio i wideo, gdy prowadzenie drugiej części debaty przejęli Chuck Todd i Rachel Maddow. Poniżej znajdziecie przerobione wideo, które pojawiło się na oficjalnym Twitterze prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki:

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy, Sharon Osbourne była wściekła za to, że Donald Trump użył utworu Ozzy'ego i opublikowała oświadczenie. Poprosiła, by prezydent zaprzestał bezprawnie używać muzyki jej męża i zasugerowała, że może polityk skorzysta z utworów swoich "znajomych":

Ze względu na nieautoryzowane użycie utworu "Crazy Train" Ozzy'ego Osbourne'a, wysyłamy do kampanii pana Trumpa (czy jakiejkolwiek innej kampanii) powiadomienie o tym, że korzystanie z muzyki Ozzy'ego Osbourne'a jest nielegalne w jakiejkolwiek działalności politycznej. Muzyka wokalisty nie może zostać użyta bez wcześniejszego pozwolenia. Dla pana Trumpa mamy jednak propozycję - być może powinien skorzystać z muzyki osób, które go otwarcie popierają. Być może Kanye West, Kid Rock, czy Ted Nugent popatrzą na sprawę przychylniejszym okiem.

Ozzy Osbourne obecnie odpoczywa po kilku operacjach, które przeszedł na przestrzeni 2018 i 2019 roku. Muzyk ma jednak powrócić na pożegnalną trasę koncertową "No More Tours 2" w 2020 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.