02.03.2018 12:39

Ozzy i Zakk Wylde postanowili pomóc fanowi. Nigdy byście nie pomyśleli, że są tak wspaniałomyślni

Szczęście w nieszczęściu - pewien fan rockowego grania został okradziony, ale na pocieszenie dostał wspaniałe prezenty od muzyków.

foto: Ozzy Osbourne i Zakk Wylde
foto: Splash News/EAST NEWS; Romana Makówka / Antyradio.pl

Duet Ozzy i Zakk znani są oczywiście ze swojej muzycznej współpracy, alkoholowych przygód czy specyficznego poczucia humoru. Ale czy wiedzieliście też, że panowie nie są wcale takimi łobuzami i potrafią pomóc, gdy ktoś wpadł w tarapaty?

Młody dostawca pizzy Josh Cook podczas wykonywania swoich obowiązków w Saint John w Kanadzie został okradziony. Złodzieje zabrali jego samochód, w którym znajdowała się kolekcja rockowych płyt. Zniszczone auto potem się odnalazło, jednak krążki przepadły. O całej tej historii dowiedział się syn Zakka Wylde'a.

Jakie musiało być zdziwienie Cooka, gdy po tym przykrym zajściu otrzymał przesyłkę z gadżetami i płytami Black Label Society z autografami Zakka Wylde'a. Na tym jednak nie koniec, bowiem to samo uczynił Ozzy, który podarował mu swoje krążki i gadżety również opatrzone autografami. Na pewno takie prezenty poprawiły mu skutecznie humor.

Ozzy Osbourne w Polsce

Impact Festival 2018 odbędzie się 26 czerwca 2018 w Tauron Arenie Kraków. Headlinerem jest Ozzy Osbourne, któremu będą towarzyszyć m.in. Zakk Wylde. Bilety na ten koncert zakupicie na ebilet.pl

Natomiast Black Label Society wystąpi 20 marca 2018 w klubie Studio w Krakowie oraz 21 marca 2018 w Stodole w Warszawie. Wejściówki kupicie na ebilet.pl

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Zakk Wylde