03.06.2015 10:56

Ozzy kupił dom w Beverly Hills za 10 milionów dolarów

Osbournowie po 2 latach od sprzedaży poprzedniej posiadłości w końcu mają gdzie uwić swoje gniazdo. Jak wygląda nieruchomość?

Ozzy kupił dom w Beverly Hills za 10 milionów dolarów
foto: Vanessa Pacheco, PacificCoastNew / East News

Ozzy Osbourne kupił willę w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic w Beverly Hills. Rezydencja o powierzchni 5680 metrów kwadratowych reprezentuje styl angielski. W 2013 roku rodzina Osbournów sprzedała swoją poprzednią kalifornijską posiadłość za 11,5 miliona dolarów amerykańskiej piosenkarce, Jessice Simpson. Od tej pory tułali się wynajmując domy w Los Angeles.

Opis nowego miejsca zamieszkania muzyka mówi o tym, że jest to „znakomita posiadłość urządzona w klimacie wiejskiej angielskiej rezydencji”...

"

Tylko raz lub dwa razy na dekadę zdarza się, że na jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych ulic w Beverly Hills istnieje możliwość zakupu nieruchomości. To luksusowa willa w najlepszym wydaniu: duży salon i jadalnia, 5 przestronnych sypialni, weranda, wielkie schody, kominki na dwóch piętrach, przestronna kuchnia i romantycznie urządzony teren za domem porośnięty różami i bluszczem, basen i spa. Oaza ciepła i elegancji. To niezwykłe miejsce jest idealne do przyjmowania gości i zapewnia prywatność. Jednocześnie znajduje się w pobliżu wszystkich sklepów i restauracji światowej klasy. "

Wychodzi na to, że Sharon będzie miała dużo miejsca na dawanie klapsów Larsowi Ulrichowi... Jak wygląda posiadłość?

Osbourne nie ma szczęścia do nieruchomości... W 2014 roku muzyk kupił posiadłość w południowo-wschodniej Anglii. Książę Ciemności chciał przekształcić stodołę, która znajduje się na terenie jego posesji, jednak okazało się, że lokalne władze mu na to nie pozwoliły. Budynek został oblężony przez nietoperze i sowy.

Podoba Wam się nowy dom artysty?

Magda Słomka
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele