27.03.2015 09:32

Ozzy odwołuje koncerty, czeka go operacja

Organizatorzy Ozzfiesty odwołali festiwal. Pożegnalny koncert Black Sabbath też stoi pod znakiem zapytania?

Ozzy odwołuje koncerty, czeka go operacja
foto: RIA Novosti / East News

Ozzfiesta do Meksyku miała zawitać po raz pierwszy. Niestety Ozzy Osbourne musi poddać się operacji. Jego choroba spowodowała odwołanie nie tylko jego koncertu, lecz również akustycznego występu Zakka Wylde’a, całego Black Label Society oraz komików Jima Nortona, Jima Florentine’a i innych. Zaplanowany na 27-31 maja 2015 roku festiwal nie odbędzie się w ogóle. Organizator wydarzenia wydał oficjalne oświadczenie:

"

Cool Breeze Concerts z żalem informuje, że Ozzfiesta została odwołana. Podobnie jak wy, byliśmy podekscytowani tym wydarzeniem. Niemniej Ozzy ma zaplanowaną na maj operację, po niej potrzebuje co najmniej czterech tygodni odpoczynku. Jesteśmy zawiedzeni, że musimy odwołać wydarzenie. "

Nie wiadomo, o jaką dokładnie operację chodzi. Poinformowano jedynie, że zabieg nie powinien mieć żadnego wpływu na pożegnalny koncert Black Sabbath, który odbędzie się 22 listopada 2015 roku podczas Ozzfestu w Japonii. Wydarzenie niedawno zapowiedziała Sharon Osbourne.

Mamy również nadzieję, że problemy zdrowotne nie przeszkodzą Ozzy’emu w nagraniu kolejnego solowego albumu, o którym marzy.

ozzfiestapromo_638
Urszula Drabińska
Tagi: Rock News Ozzy Osbourne Black Sabbath