Pogoda
05.11.2015 18:52

Ozzy przeprosił za nasikanie na pomnik?

Wokalista po 33 latach postanowił wyrazić skruchę z powodu oddania moczu w stanie nietrzeźwości na pomnik w Teksasie. Tak twierdzi dzielnicowy miasta San Antonio...

Ozzy przeprosił za nasikanie na pomnik?
foto: Jen Lowery / Splash News / East News

Ozzy Osbourne według strony internetowej poświęconej San Antonio powrócił do miasta, by przeprosić władze oraz mieszkańców za nasikanie na monument. Muzyk 5 listopada 2015 roku pojawił się w amerykańskim mieście wraz ze swoim synem Jackiem, z którym nagrywa historyczny program na kanale History. Cała sytuacja miała być rzekomo sfilmowana na potrzeby show.

Dzielnicowy, Roberto Treviño, doniósł portalowi, że otrzymał telefon o niespodziewanej wizycie artysty.

"

Oczywiście, jako miasto, czujemy się naprawdę dobrze z tym, że muzyk zechciał wysilić się i przyjechać, by przeprosić za akcję nietrzeźwej osoby. "

Cofnijmy się o ponad trzydzieści lat. Ozzy nasikał na pomnik w noc poprzedzającą koncert, który miał odbyć się w HemisFair Arena w San Antonio. W momencie aresztowania muzyk miał na sobie sukienkę swojej żony. Osbourne otrzymał dożywotni zakaz grania w tym miejscu, który został jednak zniesiony dziesięć lat później, kiedy podarował 10 tysięcy dolarów na rzecz organizacji Daughters Of The Republic Of Texas utrzymującej pomnik.

Monument to symbol wzniesiony ku pamięci Wojny o Niepodległość Teksasu. Miejsce, w którym stoi jest uznawane niemalże za święte, a sam pomnik jest dumą stanu.

Menedżer koncertowy, Greg Wilson, który zarządzał ówczesną trasą koncertową Ozzy’ego, wypowiedział się o niefortunnym wydarzeniu dopiero w 1992 roku.

"

Był pijany. Ozzy był naprawdę pijany i miał problemy z pęcherzem. Nie sądzę, by ktokolwiek zauważył to, co zrobił, gdyby nie fakt, iż miał na sobie różowe rajstopy i baleriny na potrzeby sesji zdjęciowej. "

Czy przeprosiny okazały się prawdą? O tym zapewne dowiemy się w trakcie emisji dokumentu telewizyjnego...

Będziecie oglądać Osbourne'a opowiadającego o historii z przymrużeniem oka?

Magda Słomka
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele