18.12.2015 12:48

Ozzy udzieli głosu w produkcji Disneya

Nowy album Black Sabbath raczej się nie ukaże, ale głosu wokalisty będziemy mogli posłuchać w zupełnie innych okolicznościach...

Ozzy udzieli głosu w produkcji Disneya
foto: Vanessa Pacheco, PacificCoastNew / East News

Drugi sezon produkcji Disneya XD „7K”, to spin-off opowieści o Królewnie Śnieżce. Premiera nowych przygód krasnoludków zaplanowana jest na 23 stycznia 2016 roku. We wcześniejszych odcinkach głos czarownicy Heleny Niecnej, która chce przejąć władzę w królestwie, był podkładany przez Kelly Osbourne. Córka słynnego muzyka wciągnęła teraz do tej zabawy również swoich rodziców.

Małżeństwo Osbourne zagra rodziców podstępnej Heleny. Książę Ciemności wcieli się w rolę równie mrocznej postaci księcia Drear. Tym samym sławna rodzinka dopełni gwiazdorskie grono gości, którzy udzielają się w kreskówce. Wśród sław wymienia się Frana Dreschera, Amy Sedaris, Jima Belushia czy Jaya Mohra.

Bajka o siedmiu krasnoludkach rozgrywa się w Lubigrodzie i bazuje na disneyowskiej pełnometrażowej animacji o Królewnie Śnieżce z 1937 roku. Główni bohaterowie to oczywiście Mędrek, Gburek, Śpioszek, Wesołek, Nieśmiałek, Apsik i Gapcio. Pomagają oni Królowej Przecudnej strzec porządku i zajmują się obroną krainy przed złoczyńcami, jak chociażby Heleną Niecną.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten obraz:

Głos Ozzy'ego pojawi się już w pierwszym odcinku, zatytułowanym „Kiedy lecą świnie/szkoła rycerska”. O czym będzie opowiadać ten epizod? Krasnoludki będą musiały zatrzymać latające świnie przed zjedzeniem całego pożywienia w Lubigrodzie. Nieśmiałek natomiast zapisze się do szkoły dla rycerzy, aby zdobyć zainteresowanie Królowej, która zauroczona jest atrakcyjnym rycerzem.

Nie jest to pierwszy romans rodziny Osbourne'ów ze światem telewizji, bowiem wystąpili oni w reality show „The Osbournes”, który cieszył się dużą popularnością. Tylko Aimee Osbourne wówczas zrezygnowała z udziału w tym przedsięwzięciu.

Zobaczcie, co Kelly Osbourne powiedziała o tym reality show oraz nowej disneyowskiej produkcji:

Tymczasem Black Sabbath ogłosił koniec działalności i zaplanował na 2016 rok trasę „The End”. Pomimo tego, iż Tony Iommi ma dużo nowego materiału, Ozzy przekonuje, że nie ma co liczyć na nowe wydawnictwo kapeli.

Chcielibyście obejrzeć kreskówkę, gdzie głosu udzieli Książę Ciemności?

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele