23.07.2016 16:00

Ozzy zagrał epizodyczną rolę w „Pogromcach duchów”

Muzyk bez wahania zgodził się na to, żeby odegrań niewielką rolę w obrazie. W końcu nie ma lepszego specjalisty od duchów.

Ozzy zagrał epizodyczną rolę w „Pogromcach duchów”
foto: Karol Makurat / Reporter / East News; pixabay.com; Caryca Pejnta

Ozzy Osbourne nie boi się kamery i nie odmawia, gdy proponują mu udział w programie telewizyjnym, reality show czy filmie. Już niebawem, bo 27 lipca 2016 roku, ruszy „Ozzy & Jack's World Detour” - program, w którym wraz z synem wyjaśni tajemnice naszej planety.

Jednak Osbourne’a można zobaczyć również na srebrnym ekranie. Muzyk zgodził się na odegranie niewielkiej roli w filmie „Ghostbusters. Pogromcy duchów” w reżyserii Paula Feiga. Premiera obrazu przypadła na 15 lipca 2016 roku. 

Po tym, jak podczas koncertu pogromczynie duchów złapały jednego z nich, Ozzy nie może uwierzyć w to, co widział i zwrócił się do swojej żony oraz jednocześnie menedżerki zespołu Sharon, by upewnić się, czy to wszystko jest prawdą.

Jak w ogóle doszło do tego, że muzyk został zaproszony do filmu? Okazuje się, że namówienie artysty do uczestnictwa w takim projekcie nie jest niczym trudnym:

"

Ktoś zadzwonił i powiedziałem: „tak”. Oryginalny obraz był wielkim filmem w naszym domostwie, gdy dzieciaki były młodsze. Moje dzieci były zapewne bardziej podekscytowane niż ja faktem, że pojawię się w nowym filmie. "

Artysta bardzo miło wspomina nagrywanie swojej sceny, do czego doszło latem 2015 w Bostonie:

"

Byłem na planie tylko przez parę godzin. Pomimo tego, że nie zagrałem sceny razem z głównymi bohaterkami, wszystkie przyszły, żeby się ze mną przywitać. Poczułem się bardzo zaszczycony. "

Mowa oczywiście o Melissie McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones i Kate McKinnon.

Zobaczcie moment, gdy Ozzy pojawia się w filmie. W 5:10 nagrania wkracza on do akcji:

Filmowy dorobek Ozzy’ego obejmuje również horror z 1986 roku zatytułowany „Trick Or Treat” czy „Little Nicky” w reżyserii Adama Sandlera.

Mimo wszystko Osbourne czuje się na scenie jak ryba w wodzie. Najbliższy koncert Black Sabbath odbędzie się 17 sierpnia 2016 roku w Wantagh w Nowym Jorku. Zespół ogłosił w 2015 roku koniec swojej działalności i zaplanował na 2016 rok pożegnalną trasę „The End”, która wystartowała 20 stycznia 2016 roku w Omaha w Nebrasce.

Aleksandra Degórska
Tagi: Ozzy Osbourne Duperele Pogromcy duchów