Ozzy zareagował na doniesienia o jego zbliżającej się śmierci i opublikował piosenkę "Alive"

03.01.2020 14:40
Ozzy zareagował na doniesienia o jego zbliżającej się śmierci i opublikował piosenkę "Alive" Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Ozzy Osbourne jednoznacznie zdementował plotki na temat swojej rychłej śmierci. Muzyk czuje się dobrze i nie wybiera się w zaświaty. 

Radar Online opublikował na swoim portalu informację o ciężkim stanie Ozzy'ego Osbourne'a. Artykuł donosił, że muzyk nie poznaje swojej rodziny, cierpi i prosi o skrócenie jego cierpienia. Nieprawdziwe informacje szybko zdementowała jego córka na swoim Instagramie, gdzie napisała, że artykuł to stek bzdur. 

Ozzy o doniesieniach na temat jego rychłej śmierci 

Dzień po tym jak świat obiegła informacja, że Książę Ciemności majaczy i jest w kiepskiej formie, głos zabrał sam zainteresowany. Muzyk nie wydaje się być przejęty plotkami na temat swojej śmierci. Opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z ironicznym podpisem:

Czytaliście jakieś dobre wiadomości ostatnio?

Wpis skomentował syn Ozzy'ego podłapując żart ojca:

Czekaj, co? Myślałem, że umierasz. Co ty wyprawiasz?

Przeczytaj także

Z kolei na oficjalnym profilu lidera Black Sabbath na Twitterze pojawił się krótki wpis i utwór wyrażający więcej niż tysiąc słów. Muzyk skomentował wysyp nieprawdziwych informacji na swój temat jedynie westchnieniem "Uh..." i wkleił fanom link do utworu "Alive" z "Down to Earth".

Zobacz też: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.