03.01.2020 14:40

Ozzy zareagował na doniesienia o jego zbliżającej się śmierci i opublikował piosenkę "Alive"

Ozzy Osbourne jednoznacznie zdementował plotki na temat swojej rychłej śmierci. Muzyk czuje się dobrze i nie wybiera się w zaświaty. 

Ozzy Osbourne
foto: Andrzej Banas/Polska Press/East News

Radar Online opublikował na swoim portalu informację o ciężkim stanie Ozzy'ego Osbourne'a. Artykuł donosił, że muzyk nie poznaje swojej rodziny, cierpi i prosi o skrócenie jego cierpienia. Nieprawdziwe informacje szybko zdementowała jego córka na swoim Instagramie, gdzie napisała, że artykuł to stek bzdur. 

Ozzy o doniesieniach na temat jego rychłej śmierci 

Dzień po tym jak świat obiegła informacja, że Książę Ciemności majaczy i jest w kiepskiej formie, głos zabrał sam zainteresowany. Muzyk nie wydaje się być przejęty plotkami na temat swojej śmierci. Opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z ironicznym podpisem:

"

Czytaliście jakieś dobre wiadomości ostatnio? "

Wpis skomentował syn Ozzy'ego podłapując żart ojca:

"

Czekaj, co? Myślałem, że umierasz. Co ty wyprawiasz? "

Klip Ozzy'ego Under the Graveyard
Klip Ozzy'ego Under the Graveyard
Przeczytaj także Ozzy Osbourne uczy Ozzy'ego jak go zagrać. Zobaczcie kulisy powstawania klipu "Under the Graveyard" [WIDEO]

Z kolei na oficjalnym profilu lidera Black Sabbath na Twitterze pojawił się krótki wpis i utwór wyrażający więcej niż tysiąc słów. Muzyk skomentował wysyp nieprawdziwych informacji na swój temat jedynie westchnieniem "Uh..." i wkleił fanom link do utworu "Alive" z "Down to Earth".

Zobacz też: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą 

Tagi: Rock News Ozzy Osbourne