20.04.2015 14:44

P.O.D. z 9. studyjnym krążkiem już w sierpniu!

Znamy szczegóły dotyczące nowego albumu oraz jego tytuł. Jak będzie nazywać się płyta i czego możemy się na niej spodziewać?

P.O.D. z 9. studyjnym krążkiem już w sierpniu!
foto: payableondeath.com

Gitarzysta kapeli, Marcus Curiel, w wywiadzie z rozgłośnią 94.5 KFMX zdradził, że „The Awakening”, czyli dziewiąty longplay amerykańskiego zespołu Payable On Death, ma ukazać się już w sierpniu 2015 roku. Płyta została nagrana w studiu w Los Angeles z producentem, z którym grupa współpracuje od wielu lat, Howardem Bensonem.

Wokalista, Sonny Sandoval, już pod koniec marca 2015 roku opowiedział o tym, czego możemy spodziewać się po najnowszym wydawnictwie kapeli.

"

Mamy coś zupełnie nowego. Nie mogę dokładnie powiedzieć o co chodzi, ale spróbowaliśmy innego podejścia. Myślę, że to co zrobiliśmy, to taki zbiór utworów, którego nie załapie każdy. Niektóre zespoły brzmią tak, jakby cały album to była jedna piosenka. My byliśmy już wszędzie – punk, hardcore, rock’n’roll, metal, reggae i myślę, że czasem może być to za bardzo różnorodne i dzieciaki się gubią. To dla nich za dużo i czasem wolą po prostu trzy akordy. My jednak nigdy tego nie zrobimy. "

Sonny powiedział, że dla członków P.O.D. ważne jest złożenie wszystkiego w całość tak, aby w efekcie końcowym wyszła z tego jakaś spójna historia.

"

Może robimy to tylko dla siebie, a nie dla przeciętnego słuchacza, ale to coś, z czego mamy najwięcej zabawy. Jesteśmy podekscytowani. "

Posłuchajcie całego wywiadu w 94.5 KFMX z Marcusem Curielem!

Czekacie na nową płytę P.O.D.?

Magda Słomka
Tagi: Rock News P.O.D.