15.10.2015 13:54

P.O.D. odkrył Katy Perry?

Zanim stała się sławna, śpiewała w chórkach zespołu P.O.D. Granie chrześcijańskiego nu-metalu chyba jednak nie sprowadziło Katy Perry na przykładną drogę...

P.O.D. odkrył Katy Perry?
foto: kadr z wideo

No bo jak to tak śpiewać „pocałowałam dziewczynę i mi się podobało”? Lesbijskie wyznanie to temat przewodni hitu, dzięki któremu piosenkarka stała się popularna, czyli „I Kissed a Girl” z 2008 roku. Był jeszcze utwór o gejach o wymownym tytule „Ur So Gay” w 2007 roku, jednak nie zrobił on furory.

W 2006 wokalistka jednak nie była jeszcze na tyle odważna, by wyznać  światu, że pogardzane przez wielu wartości nie są jej obce... Wtedy Katy Perry nie była jeszcze Katy Perry, tylko Katheryn Elizabeth Hudson.

Artystka nagrała z zespołem singiel „Goodbye For Now”. Zobaczcie i posłuchajcie metalowej Katy (od 3:24)!

To nie wszystko... Mamy dla Was także wersję „na żywo”, z mroczną, ale mimo wszystko chrześcijańską wersją piosenkarki.

Co prawda wzmianka o tym fakcie widniała już od dawna w Wikipedii, jednak czy spodziewaliście się, że wokalistka ma na swoim koncie taką przeszłość? Warto dodać, że przed epizodem z P.O.D. artystka kojarzona była głównie z chrześcijańskim rockiem.

Te czasy jednak bezpowrotnie minęły, bo z Perry wyrosła seksbomba z kolorowymi włosami, która lubi przebierać się za Smerfetkę. Zawsze można jednak pomarzyć i łudzić się że piosenkarka wcale nie przeszła na popową stronę mocy, tylko stopniowo odkrywała coraz cięższe klimaty... I tak na przykład powstała wersja przeboju „I Kissed A Girl” w wersji powermetalowej.

Katy, my jednak wiemy co w Tobie drzemie... Może już nie Bóg i chrześcijańskie klimaty, bo to najprawdopodobniej przepadło wraz z piosenką o całowaniu się z dziewczyną, ale o metalu nigdy się nie zapomina. Perry być może chce nas zmylić błękitna sukienka i różowymi pantoflami, jednak stage diving w jej wykonaniu zdradza wszystko.

Czy Katy jeszcze kiedyś się nawróci?

Magda Słomka
Tagi: Duperele P.O.D.