07.08.2015 08:23

P.O.D. z demonicznie szybkim singlem

Dziewiąty studyjny album P.O.D. jest coraz bliżej. To odpowiednia pora, aby udostępnić utwór, który znajdzie się na nadchodzącym krążku. Posłuchajcie „Speed Demon”.

P.O.D. z demonicznie szybkim singlem
foto: payableondeath.com

Płyta „The Awakening” trafi do sklepów 21 sierpnia 2015 roku, a na jej producenta wybrano długoletniego współpracownika zespołu, Howarda Bensona. Motywem przewodnim wydawnictwa będzie podróż postaci oparta na jej dobrych i złych wyborach, zmierzenie się z konsekwencjami jej decyzji.

Wokalista grupy, Sonny Sandoval, wyjaśnia, że „The Awakening” powinno być słuchane w całości, gdyż stanowi zwarty koncept:

"

Każdy utwór dotyka postępowania bohatera, jego popełniania pomyłek, walki, różnych prób. Ta płyta jest przeznaczona do tego, żeby wysłuchać jej od początku do końca. "

Co prawda nie możemy za radą muzyka posłuchać jeszcze całego albumu, ale miejmy nadzieję, że dostaniemy rozgrzeszenie za wsłuchanie się w pojedynczy utwór. Oto „Speed Demon”:

Na krążku znajdzie się dwójka gości. Maria Brink z In This Moment w numerze „Criminal Conversations” oraz Lou Koller znany z Sick Of It All w „Revolución”. Mogą się oni czuć wyjątkowo, gdyż mieli okazję współpracować z P.O.D. w ważnym dla zespołu momencie, bo jak mówi perkusista grupy, Wuv Bernardo:

"

Czuję, że jest to kluczowa chwila w naszej karierze. To coś więcej niż wejście do studia i zrobienie kolejnej płyty. Szczególność naszego zespołu widoczna jest w tym jak zebraliśmy ten materiał. Sposób tego dokonania rozwalił mi umysł. Jestem z nas dumny. "

W podobnych słowach o „The Awakening” mówi basista, Traa Daniels:

"

To zdecydowana ewolucja od tego, gdzie zaczynaliśmy. Ten krążek jest niesamowitym kawałkiem sztuki, który udało nam się złożyć w całość, jako grupa czterech osób, które traktują się jak bracia. To coś wyjątkowego. "

Zobaczcie spis kompozycji, które znajdą się na „The Awakening” oraz okładkę albumu.

okładka

Tracklista:

  1. Am I Awake
  2. This Goes Out To You
  3. Rise of NWO
  4. Criminal Conversations (feat. Maria Brink)
  5. Somebody's Trying to Kill Me
  6. Get Down
  7. Speed Demon
  8. Want It All
  9. Revolución (feat. Lou Koller)
  10. The Awakening

Jak Wam się podoba nowy numer P.O.D.?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News P.O.D.