Palenie zabija... zespoły deathmetalowe

Robert Skowronski
06.11.2015 16:13
Palenie zabija... zespoły deathmetalowe Fot. kadr z wideo + Tytoniowy Miszcz Pejnta

Podobno jak zapala się papierosa od świeczki to umiera marynarz. Okazuje się też, że palenie może doprowadzić do rozpadu zespołu deathmetalowego.

Powodów, żeby nie truć swojego organizmu nikotyną jest całe mnóstwo. Przecież nie można chwycić „szluga-mordercy” w palce, na których narysowane są tulące się ludziki. Brutalne wciśnięcie tam papierosa zaburzającego osobistą przestrzeń nakreślonych mazakiem postaci mogłoby zniszczyć ten piękny związek.

„No ale jest przecież druga dłoń” - może nam podpowiedzieć do ucha szatański głos lub chociaż ten należący do koleżanki. Jednak i ona (dłoń, nie koleżanka) nie może przyjąć w swe palce papierosowej trucizny, bo... zagościł na niej metalowy zespół Death Maggot.

Brzmi to wszystko jak wizja schizofrenika albo słowa człowieka, którego przeznaczeniem jest trafienie na odwyk? Być może, ale jest to zarys scenariusza spotu antytytoniowego. Zobaczcie jak wygląda:

Muzyka, którą mogliście usłyszeć, to tak naprawdę dźwięki „Losing in the End” grupy My Dying Regret.

Fabuła tej reklamy wydaje się Wam skrajnie absurdalna, ale i zabawna jednocześnie? Jeżeli tak, to powinna Was też zainteresować ta poświęcona wzmacniaczom Orange Micro Dark z gitarzystą Mastodona oraz nasze zestawienie 12 reklam z gwiazdami rocka i metalu. Jednak ostrzegamy w niektórych wypadkach mogą to być ciężkie doświadczenia.

Co sądzicie o deathmetalowym spocie antytytoniowym?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.