Pandemia i wojna w najnowszym klipie T. Love do singla "Ja Ciebie kocham" [WIDEO]

19.04.2022 13:47
Muniek Staszczyk z T.Love Fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

"Ja Ciebie kocham" to kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty T. Love. Zobaczcie, jak prezentuje się teledysk do singla.

T. Love podzielił się kolejnym singlem zapowiadającym "Hau! Hau!", który ukaże się już 22 kwietnia. Jak brzmi najnowszy kawałek "Ja Ciebie kocham"?

Polecamy

T. Love pokazał klip do singla "Ja Ciebie kocham" [WIDEO]

Za muzykę odpowiedzialny jest Jan Benedek, a słowa do nowego singla napisał Muniek Staszczyk, który tak wypowiedział się na temat piosenki:

"Ja Ciebie kocham” był pierwszym kawałkiem jaki powstał z myślą o albumie „Hau! Hau!” i jest utworem, który go otwiera. Wiosną 2020 jeździłem samochodem po opustoszałych, pandemicznych ulicach Warszawy, po czym wróciłem do domu i w kilka minut napisałam ten tekst do muzyki Janka, którą dostałem kilka dni wcześniej. Uwielbiam ten numer, to jest 100% T.Love w T.Love. Słychać w nim echa kapel, które nas inspirowały na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Klip w reżyserii Jacka Kościuszko z Pawłem Wilczakiem w roli głównej oddaje nastrój współczesnych, ciężkich czasów.

Posłuchajcie, jak brzmi nowy singiel:

„Hau! Hau!” to najnowszy album w dyskografii T.Love, który obchodzi swoje 40-lecie. W 2022 roku przypada również 30-tka albumu "King", nagranego w kultowym składzie z Jankiem Benedekiem, kompozytorem wszystkich utworów z tego najlepszego, rockowego - zdaniem dziennikarzy muzycznych – krążka lat 90.

Polecamy

Janek Benedek podsumowuje muzycznie ten krążek jako „soundtrack naszych czasów, w rytmie miejsko-rockowej motoryki, z ciekawostkami w rodzaju mandoliny, saxofonu czy harmonijki ustnej, nie unikający także modernistycznej elektroniki”. Gościnnie na płycie pojawili się Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni, Sokół, oraz Andrzej Smolik.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.