08.07.2015 11:04

Panic! at the Disco prezentuje klip do „Hallelujah”

Panic! at the Disco wypuścił właśnie klip do pierwszego singla z nowej płyty. Gra komputerowa? Ksiądz w konfesjonale? Czego tam nie ma! Zobaczcie wideo i dajcie znać, co myślicie o nowym teledysku zespołu.

Panic! at the Disco prezentuje klip do „Hallelujah”
foto: kadr z wideo

Brendon Urie postanowił zabawić się w księdza. W nowym teledysku „Hallelujah” Panic! at the Disco kilkukrotnie widzimy go w konfesjonale. Surrealistyczne wideo na tym się jednak nie kończy. Wokalista porusza się też po dziwnych komnatach-labiryntach i próbuje dogonić tajemniczą kobietę.

Klip do singla „Hallelujah” do złudzenia przypomina grę komputerową. Fabuła jest jednak o wiele bardziej skomplikowana. 

Zrozumieliście, o co chodzi w tym klipie? Jeśli nie, już spieszymy z pomocą. Wystarczy przysłuchać się, o czym śpiewa Brendon Urie z Panic! at the Disco. Weźmy na przykład pierwszą zwrotkę.

Artysta namawia w niej, aby wszyscy grzesznicy wstali, zaśpiewali Alleluja i... cokolwiek to znaczy, pokazali chwałę swoim ciałem. Mało tego! Brendon śpiewa też „jeśli nie potrafisz przestać się trząść, nachyl się i pozwól temu przejść wprost przez siebie”. Chyba boimy się zapytać, o co dokładnie chodzi!

Potem jest parę słów o zdradzie, przeprosiny i obietnica poprawy. Tyle w skrócie.

Dodajmy, że singiel „Hallelujah” promuje nową płytę grupy. Następca „Too Weird To Live, Too Rare To Die!” z października 2013 roku może ukazać się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, dokładna data nie jest jednak znana.

Skąd wiemy? Wokalista Panic! at the Disco Brendon Urie zdradził w niedawnym wywiadzie, że nowy krążek jest gotowy aż w 85 procentach!

Czekacie?

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News