Panic! At The Disco będzie grał metal? Wokalista zaprezentował nową wersję utworu "The Calendar"

Joanna Chojnacka
18.12.2018 12:37
Panic! At The Disco będzie grał metal? Wokalista zaprezentował nową wersję utworu "The Calendar" Fot. kadr z wideo/Panic! At The Disco

Brendon Urie zaprezentował słuchaczom metalową wersję utworu "The Calendar" z 2011 roku. Sprawdźcie, czy spodoba się Wam taka aranżacja.

Wokalista grupy Panic! At The Disco, Brendon Urie zapowiedział niedawno, że chciałby grać ciężej. Jego zespół nie należy do metalowego nurtu, dlatego fani byli zaciekawieni pomysłem. Nie zabrakło oczywiście sceptyków, którzy stwierdzili, że Urie nie poradzi sobie w mocniejszym repertuarze, jednak wokalista chciał spróbować.

Mam wrażenie, że powinienem grać bardziej zróżnicowane rzeczy. Niby albumy Panic! At The Disco się różnią i każdy ma swój własny klimat i estetykę, ale wciąż czuję, że mogę więcej. Nadal mam w głowie wiele różnych pomysłów, które chce zrealizować, szczególnie jeśli chodzi o inne gatunki. 

Teraz sami możecie ocenić, czy eksperyment z metalem się powiódł, a Urie daje radę w cięższej wersji jednego ze swoich utworów. 

Panic! At The Disco gra metal

Wokalista Panic! At The Disco zaprezentował utwór "The Calendar" z płyty "Vices & Virtues" w swojej nowej aranżacji. Podczas gry w "Fortnite" muzyk prowadził streaming na platformie Twitch. Wykonał wówczas dla oglądających go fanów utwór z 2011 roku w metalowej wersji.

Panic! At The Disco z coverem Queen

Wokalista Panic! At The Disco sprawdza swoje siły nie tylko w metalu. Ostatnio Brendon Urie zachwycił słuchaczy coverem Queen "Bohemian Rhapsody" na gali AMA. Muzyk nie miał problemów z wyciąganiem wysokich nut oraz zapewnił widowni widowiskowe show. Gdy wskoczył na fortepian, publiczność oszalała.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.