Panna młoda wypadła z mosh pitu na swoim weselu. W tle grał Slayer [WIDEO]

16.10.2019 11:31
Panna młoda wypadła z mosh pitu na swoim weselu. W tle grał Slayer [WIDEO] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W sieci pojawiło się nagranie z wesela fanów metalu. Młoda para szalała w mosh picie przy dźwiękach hitu Slayera.

Do niedawna wesele jednoznacznie kojarzyło się ze słabą muzyką i granym przez kapelę disco polo. Jednak obecnie coraz więcej par młodych decyduje się na didżeja i nieśmiertelne hity lat 80. i 90. Zdarza się także, że nowożeńcy odważnie prezentują swój gust muzyczny i zaskakują gości chociażby metalowymi hitami. 

Slayer na weselu. Panna młoda wypadła z mosh pitu

Tak było w przypadku pary, która powoli staje się hitem w sieci. Na kanale MetalSucks pojawiło się nagranie z wesela Adama Schwartza i Katherine. Młoda para chciała uczcić najważniejszy dzień w swoim życiu z hukiem. Pod koniec imprezy świeżo upieczony mąż poprosił o zagranie hitu Slayera.

Przeczytaj także

Gdy podczas wesela wybrzmiał numer "Raining Blood" na środku parkietu zbiegli się ludzie machający głowami. Na początku zachowywali się w miarę spokojnie, jednak po chwili rozkręcili konkretny mosh pit. Panna młoda najwyraźniej nie była przygotowana na taki obrót spraw. Została wypchnięta z środka pogo i nie wyglądała na zadowoloną z tego faktu.

Goście nie zwrócili na to uwagi i bawili się dalej. Na szczęście nikt nie został ranny w szaleńczym tańcu metalowców, a impreza trwała dalej.  Nagranie z wyjątkowego wesela możecie zobaczyć poniżej:

Slayer wyda pożegnalną płytę

Grupa Slayer postanowiła zakończyć swoją wieloletnią działalność. Muzycy zagrali obszerną trasę koncertową podczas której pożegnali się z fanami na całym świecie. Dodatkowo przygotowali niespodziankę w postaci ostatniego w historii formacji wydawnictwa. "The Repentless Killogy" ujrzy światło dzienne już 8 listopada 2019 roku. Materiał będzie składał się z kompilacji teledysków do utworów z albumu "Repentless" oraz zapisu koncertu z Kalifornii. 

Zobacz też: Slayer zarobił ogromną sumę sprzedając merch na pożegnalnej trasie 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.