03.08.2018 16:06

Panna młoda zagrała „For Whom the Bell Tolls” Metalliki na swoim weselu

Metal i wesele? Czemu nie! Ta panna młoda pokazała, że Metallica sprawdzi się również na weselnej zabawie.

Panna młoda zagrała na weselu utwór Metalliki
foto: kadr z wideo

Gdy kochasz metal całym swoim sercem, chcesz podzielić się tą miłością ze światem. Muzyka metalowa towarzyszy Ci we wszystkich momentach - gdy siedzisz w pracy, wybierasz się na wycieczkę, sprzątasz dom, czy... bierzesz ślub. Serio, to nie jest żart - pary rzeczywiście decydują się iść przed ołtarz z gitarą w dłoni.

A co, gdyby metal zabrzmiał również na weselu? Większość osób spodziewa się na tego typu imprezach zupełnie innych, mniej ambitnych brzmień, nadających się do tańca. Tymczasem podczas pewnego rosyjskiego wesela panna młoda zamiast zaśpiewać „Biełyje Rozy” chwyciła za bas i zagrała słynny utwór Metalliki.

Panna młoda zagrała utwór Metalliki na swoim weselu

Czy „For Whom the Bell Tolls” nie zgorszył gości na weselu? Pewnie nie spodziewali się, że panna młoda chwyci za bas i pochwali się swoimi muzycznymi umiejętnościami grając akurat repertuar Metalliki - ale kto powiedział, że thrash metal nie sprawdzi się w takich okolicznościach? Posłuchajcie zatem tego coveru:

Metallica wróci do Europy w 2019

Stęskniliście za zespołem? Metallica zagrała 28 kwietnia 2018 roku w Krakowie i już zapowiedziała, że wróci do Europy. Stanie się to w maju 2019, zatem niebawem pojawi się kolejna okazja dla fanów, by zobaczyć swoich idoli na scenie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Metallica Duperele