27.05.2019 13:20

Pantera pokazała, jak wygląda nagrobek Vinniego Paula

Vinnie Paul został pochowany obok matki i brata Dimebaga Darella. Zobaczcie, jak prezentuje się jego grób.

Vinnie Paul
foto: action press/Reporter/East News

Perkusista odszedł 22 czerwca 2018 roku w wieku 54 lat i jeszcze przed ukazaniem się oficjalnego raportu mówiło się o zawale serca. Powodem jego śmierci była kardiomiopatia rozstrzeniowa - choroba serca, do której przyczyniła się choroba niedokrwienna serca. Koroner oświadczył, ze Vinnie Paul zmarł śmiercią naturalną.

Pantera pokazała, jak wygląda nagrobek Vinniego Paula

Pogrzeb muzyka odbył się 30 czerwca 2018 na Moore Memorial Gardens Cemetery w Arlington w stanie Teksas, gdzie został pochowany obok swojej matki oraz brata Dimebaga Darella. Jego ciało spoczęło w trumnie z logo i zdjęciami muzyków Kiss, podobnie jak jego brata - obaj byli ogromnymi fanami grupy Kiss.

Niecały rok po pogrzebie w internecie zaczęły się pojawiać zdjęcia nagrobku Vinniego Paula. W końcu Pantera postanowiła udostępnić oficjalne zdjęcie nagrobku. Zobaczcie, jak prezentuje się miejsce spoczynku Paula:

Basista Nickelback: Vinnie Paul nie chciał już żyć po zabójstwie Dimebaga
Basista Nickelback: Vinnie Paul nie chciał już żyć po zabójstwie Dimebaga
Przeczytaj także Basista Nickelback: Vinnie Paul nie chciał już żyć po zabójstwie Dimebaga

Kapela Vinniego Paula, Hellyeah, wyda 28 czerwca 2019 nowy album, na którym znalazł się utwór "333" nagrany z Vinniem Paulem. Za tę kompozycję odpowiada właśnie zmarły perkusista.

Tagi: Rock News Pantera Vinnie Paul