Pantera prezentuje limitowaną serię koszulek na czas pandemii. Muzycy przerobili kultową okładkę

Joanna Chojnacka
06.04.2020 13:11
Pantera prezentuje limitowaną serię koszulek na czas pandemii. Muzycy przerobili kultową okładkę Fot. Jason L Nelson/AdMedia/Capital Pictures/EAST NEWS

Metalowcy z Pantery zaproponowali fanom nowy zespołowy merch. Okładka "Vulgar Display Of Power" została dostosowana do czasów epidemii.

Pandemia koronawirusa trwa. Na całym świecie trwają apele o pozostanie w domu i unikanie kontaktu z innymi ludźmi. Model izolowania mieszkańców wybrała większość krajów objętych epidemią. Władze mają nadzieję, że dzięki temu rozłożą zachorowania w czasie i sprawią, że służba zdrowia będzie nadążała z leczeniem kolejnych zakażonych koronawirusem. W sieci pojawiają się kolejne akcje namawiające do zostania w domu, a hasztag #stayhome jest już znany w każdym zakątku internetu.

Pantera prezentuje merch z okazji pandemii koronawirusa

Cegiełkę do poparcia izolacji postanowili dołożyć muzycy Pantery. Metalowa grupa zakończyła działalność w 2003 roku, jednak nadal ma ona ogromną rzeszę fanów, co postanowiła wykorzystać w szczytnym celu. Muzycy stworzyli limitowaną serię koszulek, które przypomną każdemu o zachowaniu zasad obowiązujących podczas pandemii.

Przeczytaj także

Na panterastore.com pojawiły się koszulki z przerobioną okładką kultowej płyty "Vulgar Display Of Power". Pięść, która wymierza cios ma założoną jednorazową rękawiczkę. Oryginalnie twarz na okładce wykrzywia grymas bólu po uderzeniu, w nowej wersji widzimy tylko zaciśnięte oczy, dalszą część zakrywa maseczka ochronna. Dodatkowo na koszulce widzimy cytat z utworu "Walk":

Be yourself by yourself. Stay away from me.

Bądź sobą, sam. Trzymaj się z daleka ode mnie.

Tekst idealnie pasuje do czasów izolacji. Dodatkowo grupa postanowiła przekazać 40 procent dochodów ze sprzedaży t-shirtów na rzecz funduszu pomocy ofiarom COVID-19 stworzonego przez MusiCares.

Specjalna koszulka, która z pewnością sprawi, że nikt nie podejdzie do Was na ulicy to koszt 30 dolarów, czyli około 130 złotych.

Posłuchaj podcastu

Zobacz też: Wstrzymano produkcję "Na Wspólnej". Z powodu koronawirusa aktorzy zostali bez pracy 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.