Papa Emeritus spadł ze sceny na koncercie Ghosta

Aleksandra Degórska
30.03.2017 15:40
Papa Emeritus spadł ze sceny na koncercie Ghosta Fot. kadr z wideo

Gdyby kózka nie skakała... Czy to kara za to, że frontman zwolnił cały zespół? Całe szczęście Papa Emeritus zapanował nad sytuacją i obyło się bez wizyty u lekarza.

Każdy koncert grupy Ghost to spektakularne show, które warto zobaczyć. Kostiumy, oświetlenie, tajemniczy nastrój -  to wszystko sprawia, że wejściówki na występy zespołu sprzedają się w szybkim tempie.

Idąc na koncert formacji większość wie czego ma się spodziewać, jednak to co stało się 28 marca 2017 w Leeds na O2 Academy Leeds chyba wszystkich zaskoczyło. Papa Emeritus, którym najprawdopodobniej jest Tobias Forge zaliczył twarde lądowanie podczas kawałka „Mummy Dust”. Sytuacja wyglądała naprawdę komicznie, bo wokalista zaczął grać mrocznego bohatera i nagle stracił równowagę wpadając do fosy. Mimo upadku nie wychodził ze swojej roli, pokazał widzom, że ma się dobrze i wskoczył na barierki.

Zobaczcie nagranie z tego wypadku:

Plotki o tym, że Papa Emeritus zwolnił cały skład zespołu pojawiły się w momencie, gdy szwedzką nagrodę Grammis odebrała tylko jedna osoba. W końcu jeden z Bezimiennych Ghouli postanowił ujawnić swoją tożsamość i tym samym dowiedzieliśmy się, że rzeczywiście w kapeli zaszły zmiany personalne.

24 marca 2017 roku nowy skład zagrał pierwszy koncert w Norwich UEA w ramach trasy promującej EP-kę „Popestar” wydaną we wrześniu 2016 roku. Prawdopodobnie jednym z muzyków jest były klawiszowiec Korna, Zac Baird. Wywnioskowano to z jego wpisów na Twitterze.

Ghost pokaże swoje enigmatyczne oblicze polskim fanom już 21 kwietnia 2017 podczas koncertu w warszawskiej Stodole.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.