24.04.2015 08:34

Papa Roach rapuje o zdradzie w nowym teledysku

Zespół promuje obecnie album „F.E.A.R." wydany 27 stycznia 2015 roku. Poprzez teledysk do "Gravity" muzycy opowiadają o problemach osobistych jednego z członków zespołu.  

Papa Roach rapuje o zdradzie w nowym teledysku
Foto: kadr z wideo

W nowym wideo Papa Roach gościnnie wystąpiła oraz zaśpiewała Maria Brink z In This Moment. Wcieliła się w nim w rolę małżonki wokalisty Jacoby'ego Shaddixa. Utwór opowiada o trudnych doświadczeniach muzyka, który przez swoje zdrady i imprezowanie miał poważne problemy w związku. Lider Papa Roach chciał podzielić się swoją historią z ludźmi, którzy przechodzą przez to samo, co on:

"

W kawałku „Gravity" wywlokłem całą swoją prywatność: moje porażki jako mąż, kochanek oraz głowa rodziny. Mówię o związku z moją żoną w bardzo szczery sposób. Chciałem pokazać parom, które przeżywają podobny kryzys, że z trudnej sytuacji zawsze jest wyjście. "

Na potrzeby singla Jacoby Shaddix wskrzesił swoje hip-hopowe alter ego, Coby'ego Dicka i zarapował zwrotki utworu. W refrenie śpiewa w dwugłosie z Brink. 

Teledysk jest utrzymany w mrocznym i bardzo emocjonalnym klimacie. Pokazuje zarówno zdradę, jak i próby Shaddixa pogodzenia się z żoną. Na koniec tytułowa „grawitacja" pełni ważną rolę, ponieważ ... wszystko fruwa.

Papa Roach wystąpi 12 czerwca podczas Warsaw Orange Festival 2015.

Co myślicie o nowym teledysku zespołu?

Marcin Krzysztof Wodynski
Tagi: Rock News Papa Roach