28.12.2015 17:30

Papa Roach udostępnił klip do „Falling Apart”

Amerykańska kapela postanowiła podarować fanom prezent w postaci nowego teledysku. Zobaczcie, co ma dla Was zespół!

Papa Roach udostępnił klip do „Falling Apart”
foto: kadr z wideo

Kapela zaprezentowała wideo do trzeciego singla z ósmego krążka zatytułowanego „F.E.A.R.”. Wcześniejsze utwory, które promowały to wydawnictwo, to „Face Everything And Rise” oraz „Gravity”. Teraz przyszedł czas na „Falling Apart”.

Za klip do najnowszego singla odpowiedzialny jest Jesse Davey, którego zachwala sam Jacoby Shaddix:

"

„Falling Apart” jest epickim utworem z krążka „F.E.A.R.”. Wokale są naprawdę proste, a potem eksplodują w postaci masywnego refrenu. Publiczność nie może nie skakać w górę i w dół, gdy to gramy. Dynamika tego utworu zabiera ciebie w trzy charakterystyczne miejsca i teledysk stworzony przez Jessego Davey’a jest naprawdę dziełem sztuki. Jesteśmy podekscytowani tym, jak ludzie to zinterpretują. "

Sprawdźcie, jak prezentuje się klip do utworu „Falling Apart”:

Krążek „F.E.A.R.” ukazał się w styczniu 2015 roku. Materiał powstał w Las Vegas i tym samym był to pierwszy raz od 2006 roku, gdy zespół nagrywał poza Sacramento. Kapela współpracowała z Kevinem oraz Kanem Churko.

Shaddix nie był zadowolony z takiego obrotu sprawy, bowiem bał się, że potwory przeszłości po prostu powrócą i na nowo spowodują kryzys w jego życiu:

"

Skończyłem w mieście, gdzie odniosłem porażki i podjąłem najgorsze decyzje. Moje największe klęski życiowe wydarzyły się właśnie w Las Vegas. Wierzę, że byłem zesłany z powrotem, żeby tym razem zrobić wszystko jak należy. Pojechaliśmy tam i zmierzyłem się ze strachem, by żyć w tym mieście, które miałem wrażenie, że mnie pożre. Ale naprawdę oddałem siebie w 100% muzyce i dzięki temu dałem sobie radę. "

Muzyk zdradził również, że kapela weszła do studia nie mając żadnego materiału i rozpoczynając całą pracę do zera:

"

Zazwyczaj, gdy zaczynamy pracować, mamy kilka demo, a ja posiadam mnóstwo gotowego tekstu. Tym razem tak nie było. "

Czas pokazał, że to nie przeszkodziło kapeli w stworzeniu nowego krążka, który stał się godnym następcą „The Connection”.

Jak Wam się podoba nowy klip od Papa Roach?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Papa Roach