17.02.2017 10:02

Papa Roach „woła o pomoc” w nowym utworze

Zespół podzielił się kolejnym kawałkiem z nadchodzącego krążka, o którym zbyt wiele niestety nie wiadomo. Posłuchajcie, jak prezentuje się numer „Help”.

Papa Roach „woła o pomoc” w nowym utworze
foto: kadr z wideo

Papa Roach nie zamierza spoczywać na laurach i tuż po wydaniu albumu „F.E.A.R.” w 2015 roku zabrał się za tworzenie następnej płyty. W związku z tym formacja ogłosiła zbiórkę crowdfundingową na nowy krążek na serwisie PledgeMusic, który pozwala przygotować przedsprzedaż płyty przed jej powstaniem.

Pierwszym nowym kawałkiem, który poznaliśmy był numer „Crooked Teeth”. W końcu jednak poznaliśmy kolejny utwór zatytułowany „Help” z nadchodzącego wydawnictwa. Zespół pozostaje tajemniczy i jak na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących nowej płyty - nie podano daty premiery, okładki, setlisty... fani muszą być cierpliwi, a oczekiwanie mogą sobie umilić najnowszym kawałkiem.

Warto również zerknąć na teledysk powstały do wcześniej wspomnianego kawałka „Crooked Teeth”:

Papa Roach zdecydował się na współpracę z producentami Nicholasem „Ras” Furlongiem i Colinem Brittainem. Jacoby Shaddix w jednym z wywiadów opowiadając o nadchodzącej płycie wyznał, że następca „F.E.A.R.” będzie w zupełnie innym klimacie:

"

Definitywnie czuję, że na tym albumie jest więcej zmian w brzmieniu niż to robiliśmy w przeszłości. Naszym celem było wstrząśnięcie tego nagrania. Jest to nasz 9 czy 10 album - nawet nie wiem dokładnie który - i chcieliśmy po prostu poszaleć. "

Jak oceniacie kawałek Papa Roach zatytułowany „Help”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Papa Roach