19.10.2015 12:42

Papa Roach wyzywa Bring Me The Horizon do walki

Prawdziwy pojedynek, gdzie zwycięzca może być tylko jeden. Sport dla prawdziwych mężczyzn - bubble soccer, czyli gra w piłkę nożną będąc zamkniętym w miękkiej, dmuchanej kuli. Muzycy Bring Me The Horizon niech szykują się na starcie z Papa Roach.

Papa Roach wyzywa Bring Me The Horizon do walki
foto: kadr z wideo

Walka na pięści wśród wielkich sław to rzadkość, choć zdarzają się takie wyjątki jak Jack White. Gwiazdy są dużo bardziej kreatywne, czego dowiódł m.in. Chad Smith z Red Hot Chili Peppers stając w perkusyjne szranki z Willem Ferrellem.

Podobną oryginalnością popisali się teraz członkowie Papa Roach, którzy rzucili rękawicę Bring Me The Horizon. Jacoby Shaddix zdaje się nie żartować mówiąc:

"

Wyzywamy naszych przyjaciół z Bring Me The Horizon. Wy mali, chudzi poje*ańcy wyzywamy was na pojedynek w bubble soccer. Kiedykolwiek, w każdej chwili, zróbmy to. Widzimy się na boisku. "

Zobaczcie wideo zapowiedź walki stulecia:

Czym jest bubble soccer? Reguły gry nie różnią się niczym od tych obowiązujących podczas zwykłego meczu piłki nożnej. W tym wypadku jednak mamy do czynienia z dużo mniejszym boiskiem, a zawodnicy grają w... wielkich nadmuchiwanych kulach. Muzycy Bring Me The Horizon powinni mieć się na baczności, gdyż członkowie Papa Roach to żadni nowicjusze w tej zabawie:

Wokalista Bring Me The Horizon już skończył z narkotykami, więc powinien być w pełni sił witalnych do tego by podjąć rzucone wyzwanie. Cytując klasyka: „Let's get ready to rumble!”.

Jesteście ciekawi wyniku meczu między Papa Roach a Bring Me The Horizon?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Papa Roach Bring Me The Horizon