04.12.2019 15:55

Para młoda pogowała na weselu. Tak powinni bawić się wszyscy nowożeńcy [WIDEO]

Metalowa kapela na weselu? Czemu nie!

Metalowe wesele
foto: kadr z wideo

Jeżeli jesteś metalowcem, to jesteś nim cały czas - nawet, gdy mówisz sakramentalne "tak". Na portalu Antyradio.pl niejednokrotnie pisaliśmy o metalowych ślubach i weselach - pewna panna młoda zagrała „For Whom the Bell Tolls” Metalliki na swoim weselu, natomiast inna kobieta wypadła z mosh pitu przy akompaniamencie Slayera. Metal na weselu? A kto powiedział, że para młoda powinna się bawić tylko przy dźwiękach italo disco z lat 80., czy disco polo.

Para młoda pogowała na weselu. Tak powinni bawić się wszyscy nowożeńcy [WIDEO]

To teraz wyobraźcie sobie, że na weselu zamiast pociesznych melodyjek, na scenie gra metalowy zespół, a goście pary młodej szaleją w moshpicie. Ciężko to sobie wyobrazić, bo starsi uczestnicy zabawy mogą być niezadowoleni z braku disco polo. Pewna para jednak postanowiła zaprosić na weselę metalową kapelę i okazało się, że większość osób świetnie się bawiła:

Weselny headbanging w wersji disco polo
Weselny headbanging w wersji disco polo
Przeczytaj także Weselny headbanging w wersji disco polo

Takie wideo to kolejny dowód na to, że ślub z metalowcem to dobry pomysł. Według portalu Kerrang! metalowcy oddają się w całości swojej drugiej połówce, nie są nudni, co zresztą widać na powyższym wideo, i są bardzo lojalni.

Zobacz także: Dlaczego ślub z metalowcem to dobry pomysł?

Tagi: Rock News