Para młoda zatańczyła pierwszy taniec do Napalm Death. Trwał tylko sekundę [WIDEO]

21.04.2021 13:44
Para młoda, pierwszy taniec Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Tak powinni bawić się wszyscy nowożeńcy! Para młoda wybrała utwór Napalm Death, który trwa ponad sekundę.

Ślub, biała suknia, pierwszy taniec przy piosence Eda Shererana, pięknie ozdobiona sala weselna, fajerwerki, sesja fotograficzna... Tak, wiele kobiet latami marzy o ślubie jak z bajki. Całe szczęście, są też pary, które kochają metal całym sercem i decydują się na metalowe piosenki również podczas wesela. Jak można połączyć cukierkową oprawę ślubu z metalem? Nic bardziej prostego!

Polecamy

Para młoda zatańczyła pierwszy taniec do Napalm Death. Trwał tylko sekundę [WIDEO]

Pewien fan metalu wrzucił na YouTube nagranie z własnego ślubu. Pokazał, jak wyglądał pierwszy taniec młodej pary, która zdecydowała się na wybór piosenki świetnie opisującej ich małżeństwo. Jaki to utwór? Zakochani wybrali "You Suffer" Napalm Death, który jest jednym z najkrótszych kawałków w historii, bo trwa 1,3 sekundy. Para zatem nie namęczyła się z tańcem, ale zrobiła za to sporą niespodziankę dla gości.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Oby słuchali razem sporo metalu i cieszyli się nowymi płytami swoich ulubionych twórców. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.