04.05.2018 15:31

Para wzięła ślub na koncercie Foo Fighters

Podczas „Everlong” fani Foo Fighters zostali mężem i żoną. To się nazywa ślub z fajerwerkami! 

Ślub na koncercie Foo Fighters
foto: kadr z wideo

Na koncertach Foo Fighters zawsze coś się dzieje - ostatnio Dave Grohl stał się „ojcem” dla jednego fana, natomiast na innym występie mała córka lidera zagrała na perkusji. Co więcej Foo Fighters ma na swoim koncie występ ze specjalnym gościem - Rickiem Astleyem.

Co jeszcze może zaskakującego wydarzyć się na koncercie zespołu? Niejednokrotnie na Antyradio.pl pisaliśmy o melomanach, którzy postanowili oświadczyć się na występach ulubionych zespołów, m.in. Red Hot Chili Peppers, Guns N' Roses czy Avenged Sevenfold. Jednak to wszystko przebiła pewna para fanów Foo Fighters. 

Ślub na koncercie Foo Fighters

Para Belinda Marie Ramos i Tony Rosales podczas występu Foo Fighters 21 kwietnia 2018 w Dallas postanowiła wziąć ślub. Tym samym kapela Dave'a Grohla zagrała na weselu swoich fanów. Nowożeńcy twierdzą, że ceremonia była legalna i oto jak to wszystko przebiegło:

Zobacz także: Dokumenty do ślubu - co jest nam potrzebne?

Zapewne niejeden widz koncertu był mocno zdziwiony widząc ślub fanów Foo Fighters w czasie piosenki „Everlong”. Miłość nie zna żadnych granic i jak widać pasja do muzyki jest naprawdę silnym uczuciem, która powoduje prawdziwe szaleństwo. Życzymy zatem pomyślności nowożeńcom - kto wie, może na kolejny koncert Foo Fighters zabiorą swoje dzieci?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Foo Fighters