27.06.2018 13:35

Paramore wystąpił z Dustinem ze „Stranger Things”

Wokalistka Paramore zachwyciła się coverem młodego aktora znanego z serialu Netliksa i zaprosiła go do wspólnego występu. W końcu doszło do tej współpracy.

Paramore zagrał z Dustinem ze „Stranger Things”
foto: Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS; Splash News/EAST NEWS

Młodzi bohaterowie serialu „Stranger Things” mają nie tylko aktorskie zdolności, ale również dobrze sobie radzą z muzykowaniem. Gaten Matarazzo, który wciela się w Dustina Hendersona jest wokalistą zespołu work_in_progress. Kapela gra covery znanych zespołów, jak chociażby Pearl Jam czy Paramore.

Koncertowa wersja coveru „Misery Business” dotarła nawet do muzyków Paramore i wokalistce Hayley Williams na tyle spodobało się to wykonanie, że wyraziła chęć wspólnego występu z gwiazdą „Stranger Things”. 5 miesięcy po tej deklaracji rzeczywiście doszło do tej współpracy.

Paramore zagrał z Dustinem ze „Stranger Things”

26 czerwca 2018 roku podczas koncertu Paramore w Barclays Center w Nowym Jorku na scenie pojawił się Gaten Matarazzo wraz z siostrą Sabriną. Taki skład wykonał kawałek dobrze znany Gatenowi - utwór Paramore „Misery Business” z 2007 roku.

Nowa płyta grupy Paramore

12 maja 2017 roku ukazał się piąty album „After Laughter”. Producentem materiału jest ponownie Justin Meldal-Johnsen, który zagrał w nim również na basie. Ostatni basista grupy, Jeremy Davis, rozstał się z nią w 2015 roku.

Singlami promującymi nowe wydawnictwo stały się utwory „Hard Times” oraz „Rose-Colored Boy”, do którego powstał ejtisowy klip pokazujący kulisy fikcyjnej amerykańskiej telewizji kablowej z miasteczka Roseville.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Stranger Things Paramore